Finca De La Florida
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v San Bartolomé, približne 12 km od verejnej piesočnatej pláže „Famara“. Dostanete sa na ňu autobusom / autom. Možnosti zábavy sú vzdialené približne 8 km. V blízkosti nájdete supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je Museo Internacional De Arte Contemporanea (cca 10 km). Centrum mesta je vzdialené približne 8 km. Ďalšie mesto Arrecife je vzdialené asi 8 km. Letisko: ACE približne 5 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 16 izieb. Súčasťou interiéru je vstupná hala, recepcia (otvorená od 9:00 do 13:00), trezor (za depozit), salónik, čitáreň a bar, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež reštaurácia s terasou a klimatizáciou. Snack bar ponúka aj malé jedlá. Súčasťou bazéna je bazén, samostatný detský bazén a slnečná terasa (v závislosti od ročného obdobia). Vonkajší priestor má terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hotelovým hosťom sú k dispozícii slnečníky a ležadlá pri bazéne. Na pláži sú za poplatok k dispozícii slnečníky a ležadlá.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):


Dvojlôžkové izby: majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou / WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, trezor na prenájom, WiFi (zadarmo), minibar (za poplatok) a balkón alebo terasu.

Suity: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú tiež dve spálne a obývací priestor.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Raňajky alebo polpenzia

Raňajky formou bufetu.

S polpenziou: raňajky formou bufetu. Večera sa podáva à la carte.

K jedlu je potrebné príslušné oblečenie.

Deti (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
- Opatrovanie detí (za poplatok) a kočíky
- detské ihrisko

Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: potápanie, posilňovňa (09:00 - 22:00), minigolf, tenis, požičovňa bicyklov, masáže, sauna
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (poplatky môžu platiť): windsurfing, vodné športy, golfové ihrisko

Poznámka:


Upozorňujeme, že ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, sú k dispozícii informácie o tom, ako dostať kľúče.

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- práčovňa (za poplatok), služba žehlenia (za poplatok)
- Pomoc v domácnosti
- Parkovacie zariadenie
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Poznámka:
Na základe našich predzmluvných informačných povinností dostanete pred rezerváciou aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ
od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie sa zobrazujú na internetových portáloch pred rezerváciou.

Poznámka:
Prosím, informujte sa o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na:
Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že za prepravu môžu vzniknúť náklady na špeciálnu a športovú batožinu.

Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.
Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Poznámka:
Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky