Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Costa Mar Aparthotel
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Len pri promenáde dlhej, jemne svahovitých piesočných pláží Playa de los Pocillos. Zábava a nakupovanie pozdĺž promenády do centra Puerto del Carmen (asi 15 minút).

Vybavenie: Známy apartmánový hotel sa nachádza vo vynikajúcej polohe a je ideálny pre pokojnú dovolenku. 183 apartmánov je rozložených na niekoľkých 4-podlažných obytných budovách, ktoré sa nachádzajú v krásne upravenej, starej záhrade. V hlavnej budove sa nachádza lobby s recepciou a bufetová reštaurácia. V dobre udržiavanom vonkajšom areáli sa nachádzajú dva bazény, jeden pre deti a jeden pre dospelých, bar pri bazéne a slnečná terasa s ležadlami.

Rezervovať si zariadenia:
Byt: Vybavený samostatnou spálňou, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou pre 3. osobu, telefónom, trezorom na prenájom, satelitnou TV (v obývacej izbe), kuchynským kútom, kúpeľňou/sprchou/WC a zariadeným balkónom alebo terasou (asi 30 m²). Voliteľne tiež na jedno použitie, ako aj od 1.11.19 s rezerváciou na more. (Obsadenosť: Dospelí najviac do 3)
Apartmán 2 spálne: rovnaké vlastnosti ako apartmány, okrem druhej samostatnej spálne (asi 40 m²). (Obsadenosť: dospelí do 5 rokov)
Apartmán Spar: Rovnaké vlastnosti ako apartmány, ale nie na výhodnom mieste. (Obsadenosť: dospelí do 2 detí maximálne 2)
Apartmán typu B: apartmány k dispozícii len pre osoby staršie ako 55 rokov. (Úloha: Dospelí najmenej dva až max. 2).

K dostaniu Jedlo: Polpenzia/Polpenzia Plus: raňajky formou bufetu a večer teplé/studené bufet. V zime polpenzie plus je voliteľne k dispozícii: okrem večeru 0,3 litra vody a 4,1 litrov vína alebo 0,4 litrov piva a pre deti k dispozícii produkty Erfrischungsgeträ (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové cene: stolný tenis.

Šport za poplatok: biliard a tenis v okolí.

Detský program: detské ihrisko.

Hotelový servis: čistenie 5x týždenne; Výmena uterákov 4x a výmena bielizne raz za týždeň. Automatická práčka.
**********
Wi-Fi pripojenie na recepcii je zahrnuté v cene, za poplatok
point za poplatok Internet
**********

Poznámky: ****
Hotel je nevhodný pre ľudí s ťažkosťami s chôdzou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.
****

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Avenida de Las Playas S/N
35510 Puerto del Carmen
Telefón: 34 (928) 510410
Fax: 34 (928) 511485
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 131.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 110.

Sezóna Poznámka: Hotel ACEA08 ponúka len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}