Barceló Teguise Beach
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie: moderný a avantgardný dom s 5 slnečnými lôžkami, len pre dospelých, s výbornou polohou priamo na zátoke Costa Teguise. Pláž je vzdialená 100 metrov a je dostupná cez promenádu. Nakupovanie a zábava v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Tento moderný dizajnový hotel ponúka svojim hosťom vstupnú halu s recepciou a výťahom, bufetovú reštauráciu Atlantico s ázijskými a kanárskymi raňajkami, veľký bazén a ďalší menší bazén s krásnou slnečnou terasou s výhľadom na more. Plážové lehátka a slnečníky pri bazénoch sú zadarmo. K dispozícii je aj posilňovňa, kúpeľné centrum (za poplatok), práčovňa (za poplatok), gastro-pool bar, lobby bar a športový bar.
Hotel získal v roku 2020 Zlatý certifikát Travelife.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba typu Deluxe: Novo navrhnuté dvojlôžkové izby (približne 26 m²) v avantgardnom dizajne, niektoré s výhľadom na bazén a záhradu, poskytujú maximálne pohodlie. Majú dve samostatné postele alebo jedno veľké dvojlôžko, vankúšové menu, otvorenú kúpeľňu (bez fyzického oddelenia) so sprchou Raindance, sušičom vlasov a toaletnými potrebami. 43 "LCD TV so satelitným príjmom, telefón, Wi-Fi (v cene), klimatizácia, minibar (za poplatok a rezervácia), trezor na zapožičanie a kávovar (vítané vybavenie zahrnuté pri príchode, náplň v cene), rýchlovarná kanvica (na vyžiadanie), žehlička a stravu (na vyžiadanie), ako aj balkón, je možné si ich rezervovať na jedno použitie alebo s výhľadom na more (obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dvojposteľová izba Deluxe s hydromasážnou vaňou v izbe (typ B): Majú rovnaké vlastnosti ako luxusné dvojlôžkové izby (asi 30 m²), s ďalšou hydromasážnou vaňou v miestnosti. Alternatívne tiež na jedno použitie alebo s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dvojposteľová izba Deluxe s hydromasážnou vaňou na balkóne (typ C): Majú rovnaké vlastnosti ako luxusné dvojlôžkové izby (asi 30 m²), navyše s hydromasážnou vaňou na balkóne. Alternatívne tiež na jedno použitie alebo s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Juniorsuite: Moderné a priestranné junior suity sú kompletne prepracované (asi 45 m²) a majú spálňu s manželskou posteľou King, vankúšové menu a obývací priestor s pohovkou (vizuálne oddelené), otvorenú kúpeľňu (bez priestorového oddelenia) so sprchou Raindance, sušič vlasov Toaletné potreby a župany a papuče, hydromasážna vaňa na terase, 43 "LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, Wi-Fi (v cene), klimatizácia (bez kúrenia), nájom bezpečné, mini bar (za poplatok), kávovar a čaj Lavavza (uvítacie vybavenie zahrnuté pri príchode, súčasťou je aj náplň) a terasa alebo balkón, možno rezervovať s výhľadom na more (obsadenosť: dospelí do 3 rokov)

Možné stravovacie možnosti: Polpenzia: Bohaté raňajky a večere formou bufetu s prehliadkou varenia a Kanárske a ázijské bary (jedlo a nápoje) sú pri rezervácii polpenzie za poplatok Gala večera dňa 25.12. a 31.12.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky a večere v bufetovom štýle s show cooking a tematické večery. Obed v bare pri bazéne od 12 do 16 hodín ako 3-chodové menu. Občerstvenie od 11:00 do 18:00. Alkoholické a nealkoholické nápoje od 11-0: 30 v príslušnom pruhu.
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Živá hudba a domáci zábavný program.

Zahrnuté športy: gymnastika a fitnescentrum.

Šport za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov, potápanie (miestnymi poskytovateľmi), surfovanie, športový rybolov s miestnymi poskytovateľmi.

Wellness: za poplatok: Kúpele s tureckým parným kúpeľom, saunou, emočnou sprchou, kúpeľným okruhom a masážami.

Hotelové služby: Práčovňa, požičovňa áut a izbový servis od 10: 30-22, oba za poplatok.
Služba prebudenia.
**********
Internetový kútik za poplatok, Wi-Fi v celom zariadení.
**********

Kreditné karty Hotel: Visa, AMEX, Mastercard.

Poznámky: Schauinsland-travel organizátor Kategória: 5 slniečok z dôvodu rekonštrukcie, popularita faktora a veľmi dobré umiestnenie.

Domáce zvieratá majú vstup zakázaný.
*******
Bezbariérové ​​izby sú k dispozícii na vyžiadanie (DD2 alebo JS2, každý umiestnený na prízemí).
*******
Zariadenie len pre dospelých nad 18 rokov je možné rezervovať.
*******
Na check-in, musí mať kreditnú kartu ako kaucia.
*******
Od 1.5.20 Mladý cestovateľ dostať 18-30roků 5% zľavu z ceny ubytovania (obmedzenej dostupnosti).

Poznámka 2: Kontakt na hotel:
Telefón: +34 (928) 590551
Fax: +34 (928) 590530
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 112.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 110.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky