Ses Savines
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie:
Plážový hotel sa nachádza priamo na verejnej piesočnatej pláži strediska San Antonio. K najbližším zábavným zariadeniam sa dostanete za pár krokov. V okolí sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je Cafe Del Mar (približne 1,8 km). Centrum mesta je cca. 800 metrov. Najbližšie mesto San Antonio Center je cca. 800 metrov. Letisko: IBZ cca. 21 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 155 izieb rozloží na 4 podlažiach. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), výťah, bar a Wi-Fi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou. Bazéna obsahuje sezónne bazén a oddelená detský bazén a slnečná terasa (sezónne). Hoteloví hostia majú v slnečníky pri bazéne a lehátkami.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, telefón, SAT TV, trezor, klimatizáciu, stropný ventilátor a ústredné kúrenie.

Za poplatok tiež s výhľadom na more alebo s balkónom alebo terasou.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Rezervácia s raňajkami.

Deti (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- animácia pre deti
- samostatný detský bazén pri bazéne

Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: biliard, stolný tenis, streľba zo vzduchovky, mini golf, tenis, sauna
- animácia pre dospelých
- Večerné predstavenia 3x týždenne

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: American Express, Euro / Master Card, Visa
- Parkovacie zariadenie
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
3. Hviezdy

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Poznámka:
Na základe našich predzmluvných informačných povinností dostanete pred rezerváciou aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ
od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie sa zobrazujú na internetových portáloch pred rezerváciou.

Poznámka:
Prosím, informujte sa o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na:
Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.
Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Poznámka:
Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Parlament Baleárskych ostrovov prijal ekologickú daň (Ecotasa) za trvalo udržateľný cestovný ruch pre príchodzích (v turistických podnikoch):

cca 4 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 4,5-hviezdičkové a 5-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 3 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 3,5-hviezdičkové a 4-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové hotely (národná kategória)

cca 4 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 4-hviezdičkové a 4,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
približne 3 eurá na osobu / deň (plus DPH) za všetky 3,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové apartmány, finca a vidiecke hotely (národná kategória)

Mimo sezóny od 01.11. - 30. apríla ekologická daň sa znižuje o 75%.

Deti mladšie ako 16 rokov sú od ekologickej dane oslobodené. Ekologickú daň má platiť priamo zákazník na mieste a nie je zahrnutá v cene cesty.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky