Hrs Roberto Playa Hostal Residencia
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Tento dobre umiestnený penzión sa nachádza asi 500 metrov od centra mesta Ibiza. V okolí nájdete množstvo obchodov, reštaurácií, barov a nočných klubov. Pláž Figueretas je vzdialená len 50 metrov. Historické mestské hradby sú cca. 1,5 km ďaleko.

Vlastnosti:
9 štúdií, 2 apartmány, 16 jednolôžkových a 22 dvojlôžkových izieb je k dispozícii na noc. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Úschovňa batožiny, hotelový trezor, zmenáreň, TV miestnosť, požičovňa áut a lekárska pomoc sú hosťom hotela k dispozícii. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Oblasť je tiež možné preskúmať na bicykli vďaka požičovniam bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie. K dispozícii je tiež trezor. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén ponúka príjemné potešenie z kúpania. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii solárium za poplatok. Diskotéka a nočný klub dopĺňajú ponuku.

Stravovanie:
K dispozícii je bar. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Každé ráno sa pripravuje bohatá raňajková večera.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky