Hotel Balansat Resort
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


alltours exkluzívny

Charakter hotela: Rodina, umiestnenie Direct pláž, All Inclusive

zasadené do nádhernej horskej pozadí je vaša kompletne zrekonštruovaný rekreačný hotel. Moderne zariadené apartmány, vynikajúca kuchyňa, skvelý úvodný park pre tých najmenších a malebná zátoka teraz bezstarostnú dovolenku. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku.

Poloha: priamo na širokej, širokej piesočnatej pláži pokojnej zátoky San Miguel. Niektoré reštaurácie, kaviarne, bary a obchody sú v blízkosti.

Vybavenie: priestranná, ideálna pre rodiny s deťmi a obec, v poslednom čase kompletne zrekonštruovaný v zime 2015/16. Krásna záhrada s bazénom, slnečná terasa, lehátka, slnečníky pri bazéne (na pláži za poplatok), snack bar, music baru. Pub. Vo dvore len pre dospelých a bazén, ležadlá, slnečníky. Otvorený lobby, recepcia, bar, reštaurácia. Priľahlý site à la carte reštaurácii s morskými plodmi (za poplatok, zľava pre hotelových hostí). Kategória krajiny: 3 hviezdy. 125 bytových jednotiek, 2-3 poschodia, výťahy.

Obývacia: apartmán typ B (. APB, cca 30-38 m²), kompletne renovovaný, obývacia izba a spálňa, oddelená spálňa, klimatizácia, niektoré s kuchynským kútom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varná kanvica, jedálenský kút, telefón, TV, Wi-Fi, trezor. Sprchovací kút, WC, sušičom vlasov. Balkón. Max. 4E, môžu byť rezervované pre súkromné ​​účely (APS)
Apartmán typu C (APC, cca. 45-48 m²), kompletne renovovaný, obývacia izba a spálňa, 2 oddelené spálne, klimatizácia, kuchynský kút, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, jedálenský kút, TV, telefón, Wi-Fi, trezor. 2 kúpeľne, Walk-in sprchovací kút, WC, sušičom vlasov. Balkón. Max 5E 1K.

Jedlá a nápoje: all inclusive: raňajky formou bufetu, obed a večera studený/teplý bufet, show cooking
Občerstvenie, hamburgery, sendviče, hot dogs od 11: 00-18: 00
Nealkoholické a národné alkoholické nápoje a zmrzlina pre deti od 10:00 do 23:00
Pri rezervácii all inclusive naviac ďalšie medzinárodné alkoholické nápoje a ďalšie vybavenie, ako je župany, voda pri príchode
Polpenzia: raňajky formou bufetu, večerný studený/teplý bufet

Zábava: 6x za týždeň animačný program, hry, športové súťaže
Výstavy, živá hudba

Vianočný darček: 7: 6
Pevná cena pre deti:. 1 Dieťa 2-14 rokov


Minis & Maxis (2-12 rokov): detská zábava počas dňa, hry, tanec, hudba
Oddelené chránené miesto pre deti (možnosť prístupu len s miestnou kartou)
Samostatný detský bazén, rôzne šmýkačky, vodné prvky, ležadlá, slnečníky
Detské ihrisko

zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky