Apartamentos Monterrey
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza v turistickom centre San Antonio, len 3 km od centra mesta. Pláž je v cca. 450 m a verejná doprava asi 50 m. Reštaurácie, bary, obchody sú v cca. Diskotéka je vzdialená asi 1,5 km.

Vlastnosti:
135 apartmánov ponúka hosťom komfort a pohodlie. Recepcia je otvorená 24 hodín. Na rôzne úrovne hotela sa dostanete výťahom. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú hotelový trezor, zariadenie na zmenáreň, TV miestnosť a herňu. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správnu vnútornú klímu. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre odpočinok a relaxáciu počas vášho pobytu. Kuchynka má chladničku a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. K vybaveniu patrí prístup na Internet, telefón a TV. Ponuka služieb zahŕňa aj záverečné upratovanie. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa. Apartmánový hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Kým dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti dostanú svoje peniaze v brouzdališti. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá a slnečníky. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemnú relaxáciu. V bare pri bazéne môžu cestujúci očakávať rôzne nealkoholické nápoje. Ak ste v nálade na cvičenie, tenis, plážový volejbal a basketbal sú ponúkané. K dispozícii sú aj priatelia vodných športov Aqua-Fitness. Stolný tenis, biliard a squash sú súčasťou hotelových športových a rekreačných zariadení. V ubytovacom zariadení nájdete kúpele s kúpeľmi. Apartmánový hotel organizuje zábavný program pre dospelých.

Stravovanie:
Gastronomická oblasť má bar. Hostia sú rozmaznávaní v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). Hotel ponúka polpenziu, plnú penziu a all-inclusive jedlá ako rezervované jedlá. Lahodné raňajky vás lákajú z postele ráno a na obed a večeru si hostia môžu vybrať z menu alebo si objednať jedlo.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty ako American Express, Visa a MasterCard sú akceptované ako spôsob platby.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky