Vital Suites Residencia, Salud & Spa
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Na výhodnom a pokojnom mieste v Playa del Ingles, nad golfovým ihriskom Maspalomas. Populárne nákupné centrum „Yumbo“ s početnými barmi, diskotékami, kaviarňami a reštauráciami je vzdialené asi 600 m. Plážová promenáda a duny sú vzdialené asi 1,5 km.

Vybavenie: Tento krásny hotelový komplex s 58 junior suitmi a 10 dvojlôžkovými izbami je rozložený na 2 poschodiach s vysokým vybavením.
V dome je k dispozícii vstupná hala s posedením, 24 hodín denne, Wi-Fi (zdarma v celom hoteli) a bar pri bazéne s terasou. Odtiaľ môžu vychutnať nádherný panoramatický výhľad na golfové ihrisko, duny k majáku Maspalomas a more.
Vo veľmi udržiavaných záhradách sa nachádzajú 2 bazény (z ktorých jeden je možné v zime vyhrievať), slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, osušky pri bazéne (zdarma / výmena za poplatok). K dispozícii je druhá terasa, ktorá sa nachádza v dvojlôžkových izbách (čiastočne prístupných po schodoch). K dispozícii sú ležadlá a slnečníky, ako aj 2 balijské postele. V dome sa nachádza kúpeľné centrum s klimatizovaným bazénom Thalasso podľa vzoru rímskych termálnych kúpeľov a možnosťou rezervácie špeciálnych fyzioterapeutických služieb a masáží.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: Štýlové dvojlôžkové izby majú dve samostatné postele, šatníková skriňa, trezor za poplatok, telefón, klimatizácia (individuálne), satelitný TV s plochou obrazovkou zdarma, minibar, kúpeľňa s vaňou, umývadlom, sušičom vlasov, WC a terasu s výhľadom golfové ihrisko a duny. Izby sú prístupné po schodoch.
Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Junior Suites: Junior Suites (55 m²) sú veľmi pohodlné s svetlý, priestranná obývacia izba, rozkladacia pohovka, kreslo, TV s plochou obrazovkou TV so satelitným príjmom, telefóny, klimatizácia (individuálne nastaviteľnou), trezorom (za poplatok), minibar samostatná spálňa s manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami, skríň, komodou a TV s plochou obrazovkou TV so satelitným príjmom zadarmo mikrovlnná rúra, varná kanvica ,. V kúpeľni je vaňa alebo sprchovací kút, umývadlo, veľké zrkadlo, sušič vlasov a WC. Zariadená terasa alebo balkón. Pri maximálnom obsadení môže byť tesné.
Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.

Rezervovať si stravovacie zariadenia: izby iba iba Nocľah s raňajkami, polpenzia: raňajky formou bufetu a večere (výber pokrmov niektoré za príplatok) sú k dispozícii ako voľba v menu, na terase reštaurácie (vonkajšia) výrobky .Glutenfreie (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: fitnes miestnosť.

Wellness: Kúpeľný areál: klimatizovaný bazén Thalasso s rôznymi prúdmi vody a prúdom vody, fínska sauna, saunárium, turecký parný kúpeľ, studený bazén s vodným lúčom a ležadlami. 1 x bezplatný vstup do kúpeľného areálu na osobu / deň. Prístup od 18 rokov od 11:00
Príplatok: rehabilitačné služby a masáže, osobný tréner.

Hotelová služba: 1 fľaša vody na izbe pri príchode.
K dispozícii je bezplatné hotelové malé parkovisko.

Poznámky: Veľkosť izieb je približná veľkosť je terasa alebo balkón ..
***
K dispozícii sú 2 bezbariérové ​​suity junior.
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Poznámka 2:
Katalóg "kanárikov · Madeiru" zima 2020/21 na na strane 35.
Katalóg "kanárikov · Madeiru" Leto 2021 na strane 35.

Sezóna Poznámka: On 31.12.2020 bude novoročný večierok v dolnej časti zariadenia pre dvojlôžkové izby v hoteli. Vybudovať stranu na 30.12.2020 a demontáž na 01/01/2021.
Za objednané zákazníkmi vstup do nového roka strany je už v cene (bez nápojov).

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky