Sunny Village
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Veľmi dobrá poloha v Playa del Ingles. Ideálne pre tých, ktorí chcú využívať výhody susedného a známeho zábavného centra "Yumbo" s barmi, reštauráciami a obchodmi. Piesočnatá pláž je cca. 900 m ďaleko.

Vybavenie: Komplex má 32 krásne zariadených jednotiek s recepciou (obsadená hodinou). Vonku sa nachádza bazén, vírivka a bar pri bazéne a nová chill-out zóna. Wi-Fi v celom objekte zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Bungalov: Bungalovy boli zrekonštruované v roku 2016 a sú vybavené modernou, individuálnou výzdobou, obývacou izbou, malým kuchynským kútom s kávovarom a toustovačom, prenájom trezorom, satelitnou TV, plochou obrazovkou, oddelenou spálňou s klimatizáciou (za poplatok) WC a zariadenou terasou. Pri príchode 1 fľaša vody.
Bungalov typu B: Rovnako ako bungalovy, ďalšie bezpečné zadarmo, 1 fľaša vody pri príchode a bezplatná klimatizácia (studená/teplá).

Možnosť rezervácie jedál: Len noc, nocľah s raňajkami: Kontinentálne raňajky sa podávajú na terase pri bazéne od 9.00 do 13.00 hod.

Oficiálne trieda: 2 Hviezdičky

Hotelový servis: upratovanie 5x (okrem kuchynského kútika), výmena uterákov 2x a výmena posteľnej bielizne 1x za týždeň. Za poplatok: používanie práčky a sušičky. Klimatizácia stojí cca. 10 € za deň.

Poznámky: Zariadenie sa odporúča pre dospelých nad 18 rokov.
***
Prosím upresnite iba rezervácie hotelov na vaše číslo letu prílet.
***
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: Avda. Estados Unidos 29
35100 Playa del Inglés na ostrove Gran Canaria
Španielsko
TEL: 0034-928-763515 FAX: 0034-928-762058
mail:
***
Schauinsland-travel organizátor Kategória: 3 slnko vďaka popularite faktoru
Katalóg "Canaries" Summer 2020 na strane 30.

Sezóna Poznámka: Gay Pride sa spojili v roku 2020:
Get-spoločne sa bude konať dňa 05.14.2020 v Sunny Village za objednané hostí a hostí Artemisa a Paso Chico miesto.
Zahrnuté: gril, miestne nápoje a DJ.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky