Roca Verde Apartamentos
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie:
Na pláž Hotel Roca Verde Apartamentos sa nachádza cca. 150 metrov od pláže Playa del Inglés, piesočné pláže. Supermarket a ďalšie obchody sú cca. 100 m dosah. Najbližšia bary a reštaurácie sú tiež len pár metrov na zhruba 100 osôb. Najbližší nočný klub je cca 100 metrov. Mobility na dovolenku pri neďalekej Car Rental tiež prenájom motocyklov a taxi a autobusová zastávka cca 100 metrov. The (LPA), letisko je cca. 30 km ďaleko.

Zariadenie:
V roku 2011 novo zrekonštruovaný päťpodlažná dva kľúče hotel má 67 izieb sa šíri cez hlavnej budovy a dvoch hospodárskych budov. Je vybavená recepciou (check-in od 12:00 Check out do 11:00 hod), 2 výťahy, trezor (za poplatok) a parkovisko (zdarma). Jedálenský možnosti zahŕňajú reštaurácia obstarávať (klimatizovaný). Wi-Fi môžete využiť hotelových hostí za poplatok. Domácnosť je zadarmo. Pranie bielizne je zahrnuté v cene.

Bazén:
Vonkajšia časť hotela zahŕňa 2 sladkovodné bazény s oddeleným detským bazénom. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.

Šport a voľný čas:
Šport a zábava: bazén a minigolf. Golfové ihrisko sa nachádza 2 km od hotela. Kúpeľné služby: Solárium niekedy. poplatok.

Ďalšie informácie:
Na určité zariadenia alebo činnosti sa môžu vzťahovať ďalšie poplatky. Niektoré služby závisia od ročného obdobia a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina a španielčina. Kreditné karty: Visa a Euro / MasterCard.

Apartmán Standard:
S trezorom (za poplatok). GEG, satelitný TV s plochou obrazovkou.

Štúdio Standard:
S trezorom (za poplatok). GEG, satelitný TV s plochou obrazovkou.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky