Islas Paraiso
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Veľmi pekný malý bungalovový komplex v relatívne tichom prostredí, iba cca. 5-10 minút chôdze k plážovej promenáde a cca. 700m od kilometrovej dlhej piesočnatej pláže. Nákupné a zábavné centrum "Cita" s množstvom obchodov a reštaurácií, ktoré je veľmi obľúbené u nemeckých hostí, je len cca. 50 metrov od hotela.

Vybavenie: Tento malý rodinný bungalov komplex, ktorý bol zrekonštruovaný v roku 2018, má 10 obytných jednotiek. Recepcia je otvorená o hodinu v priebehu dňa (odovzdanie kľúčov cestovnou kanceláriou na letisku). Vonku je bazén (nie vyhrievaný) so slnečnou terasou, lehátkami a slnečníkmi (bez poplatku). Wi-Fi v celom areáli je k dispozícii zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Bungalov Comfort: Bungalovy pre 1-3 osoby: Sú priestranné a moderné s oddelenou spálňou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre tretiu osobu, vybavená kuchyňa s chladničkou, kávovar, mikrovlnná rúra, opekač chleba, vaňa/sprcha/WC, sušič na vlasy, trezor ), Klimatizácia, satelitná TV s plochou obrazovkou (zadarmo, s nemeckými kanálmi) a terasu so záhradnými stoličkami. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do maximálne 3)

Rezervovateľné možnosti stravovania: Prenocovanie, prenocovanie s raňajkami, polpenzia: raňajky a večere vo veľa # 252 vo vzdialenosti približne 350 m; položka vo výbere z menu., Poznámka: Hotel až do odvolania neponúka žiadne stravovacie služby.

Oficiálne trieda: 2 Keys

Šport za poplatok: tenisové školy s tenisovými kurty za poplatok v bezprostrednej blízkosti.

Hotelový servis: upratovanie 5 krát týždenne (okrem kuchynského riadu), výmena uterákov 3x týždenne; Prádlo sa mení raz týždenne.

Poznámky: Extra služby: Ako malý darček na privítanie vás čaká 1 láhev vody vo vašom bungalovu pri príchode. Napätie je 220 V.
***
Prosím upresnite iba rezervácie hotelov na vaše číslo letu prílet.
***
Schauinsland-travel organizátor Kategória: 3 slnko vďaka popularite faktor.
***
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: C/DINAMARCA, ESQUINA FINLANDIA
35100 Playa del Ingles
Gran Canaria/ŠPANIELSKO
0034928-773560
no fax
Katalóg "kanárikov · Madeiru" zima 2020/21 na strane 29
V katalógu "Kanárske ostrovy · Madeira" Leto 2021 na strane 29.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky