El Palmar
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: V centre letoviska Playa del Ingles, ale na relatívne pokojnom mieste. Nákupné centrá "La Sandia", "Yumbo Center" a "Cita" sú v pešej vzdialenosti. Na pláž Playa del Ingles sa dá dostať po schodoch asi 300 metrov.

Vybavenie: V bytovom dome je 77 bytov umiestnených v piatich poschodiach a malým prídavkom dvojposchodové, ktorá je pripojená k hlavnej budove, šírenie. Recepcia (otvorená v priebehu dňa), 2 výťahy, reštaurácia, Wi-Fi zdarma v priestore recepcie. V krásne upravené a dobre udržiavanej záhrade je bazén (v zime vyhrievaný), je detský bazén a lehátka a slnečníky. Na streche s fantastickým výhľadom na Playa del Ingles, duny a mora, je slnečná terasa s lehátkami.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Byt (A12): (. S spanie pre 3. osobu/alebo 2 deti) sú moderné zariadenia (45m2) s oddelenou spálňou, obývacia izba, satelitný TV zdarma, trezor na prenájom, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou a kávovarom, sprcha/WC, sušič vlasov a balkón. Všetky izby majú výhľad do záhrady, sú uvedené v prvom poschodí. Pri max. Kapacita môže byť úzka. Aj pre jedno použitie k dispozícii.
Apartmánová terasa (AT2): Rovnaké vlastnosti ako apartmány, ale s terasou a nachádza sa na prízemí.
Junior Suite (JS2): Sú moderné s kombinovanou obývacia izba/spálňa, satelitný TV zdarma, trezor na prenájom, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou a kávovarom, sprchou/WC, sušičom vlasov a balkónom. Tieto izby sú umiestnené v 4. poschodí hlavnej budovy. Pri max. Kapacita môže byť úzka.
Junior Suite Typ I: Rovnaké vybavenie ako junior suites, ale na prízemí, 1. alebo 2. poschodí v predĺžení oblasti (2 z nich pre osoby so zdravotným postihnutím).
Apartmán typu I (A2I): Rovnaké vlastnosti ako apartmány typu A12, sú na 2. alebo 3. poschodí.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Iba prenocovanie, raňajky alebo polpenzia: Raňajky a večere v, v závislosti od počtu hostí, sú raňajky a večere rôzne.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: V nákupných centrách v okolí nájdete množstvo možností zábavy.

Šport za poplatok: malé fitnescentrum.

Wellness: Malé kúpele (vstup od 16 rokov) so saunou, tureckým kúpeľom, vyhrievaný bazén s masážnymi lôžkami a masážnymi tryskami. Vstupné požadované 16 rokov. Masáže za poplatok.
Denný vstup do kúpeľného areálu je možné rezervovať pod LPA304W.
Pri rezervácii Junior (JS2), denný vstup do termálnych kúpeľov je v cene. Pri rezervácii Junior Suite typu I (JSI), vstupné nie je v cene.

Hotelová služba: upratovanie 5x týždenne (okrem kuchynského priestoru), posteľná bielizeň 1x týždenne, výmena uterákov 2x týždenne.
Fľaša vody je k dispozícii ako darček na privítanie.

Poznámky: Uveďte, rezervácie iba hotelovým čas svojho príchodu s číslom letu.
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
K dispozícii sú dva bezbariérové ​​izby, ktoré sú k dispozícii na vyžiadanie. Tie spočívajú v prílohe hoteli (junior suita typu I nutné rezervovať). Tieto izby sú umiestnené na prízemí a 1. poschodí.
***
AVDA. ESTADOS UNIDOS 26
35100 PLAYA DEL INGLES
ŠPANIELSKO / GRAN CANARIA
0034928762802
0034928768443

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 16.
V katalógu "Kanárske ostrovy · Madeira" Leto 2021 na strane 16.

Sezónna poznámka: Výhradne v Schauinsland-Reisen-Reisen.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky