Don Diego
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: V centre Playa del Ingles, v bočnej ulici, vedľa známeho hotela Sandy Beach, na piesočnatej pláži Playa del Ingles, sa nachádza cca. 500 m. Známe nákupné centrum Yumbo je v pešej vzdialenosti.

Vybavenie: Celkom 30 apartmánov rozložených na 5 poschodiach, výťah, malý bazén s lehátkami. Recepcia (obsadená hodinou) sa nachádza v sesterskom objekte Dorotea, Wi-Fi (vrátane).

Rezervovať si zariadenia:
Apartmány: Apartmány sú zrekonštruované v roku 2017 s kombinovanou obývacou izbou/spálňou (spanie pre 3. osobu) s kuchynským kútom (hriankovač, kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, malá chladnička), samostatnou spálňou, TV so satelitným príjmom (zdarma), trezorom (za poplatok ), Klimatizácia (centrálne riadená, sezónna prevádzka) Sprcha/WC s fénom a zariadeným balkónom alebo terasou.

Rezervovateľné jedlá: Jednodňové ubytovanie alebo nocľah s raňajkami: raňajky formou bufetu.

Oficiálne trieda: 1 Keys

Šport za poplatok: Vodné športy poskytované miestnymi poskytovateľmi za poplatok na pláži v Playa del Ingles.
Zábava v neďalekých nákupných centrách.

Hotelová služba: upratovanie 5-krát týždenne (okrem kuchynského kútika), posteľnú bielizeň raz týždenne a dvakrát týždenne.

Poznámky: Sestier Dorotea môžu byť zdieľané.
***********
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***********
Prosím upresnite iba rezervácie hotelov na vaše číslo letu prílet.
***********
AVD. LOS MENCEYES 1
35100 Playa del Ingles
Gran Canaria
***********
Schauinsland-travel organizátor Kategória: 3 slniečok z dôvodu rekonštrukcie bytov.

Poznámka 2:
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 38.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 34.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky