Buganvilla
* * * * *

konečná cena za os.: 639 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Skvelá pokojná lokalita nad plážovou promenádou a piesočnatou plážou San Agustin, na ktorú sa pešo dostanete za pár minút cez nádherne zasadený komplex. Vzdialenosť do Playa del Ingles je asi 4,5 km (verejné autobusové spojenie je k dispozícii neďaleko). Obchody a reštaurácie sú vzdialené asi 10 minút chôdze.

Vybavenie: Krásne situovaný komplex má 24 apartmánov a 16 štúdií, ktoré sú rozmiestnené na 8 poschodiach (výťah z 3. poschodia). Príťažlivá architektúra tohto malého komplexu je už teraz príťažlivá, svojím vzhľadom z prírodného kameňa, ktorý úžasne harmonizuje s terasovitou záhradou, ktorej chodníky lemované palmami vedú v krátkej dobe pozdĺž bazéna k promenáde a piesočnatej pláži San Augustin. Počas dňa je k dispozícii recepcia pre otázky a požiadavky. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V udržiavanom vonkajšom komplexe je slnečná terasa s bazénom, ležadlami a slnečníkmi. Odtiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na more a pláž San Agustin.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdiový výhľad na more (cca 36m²): Štúdiá sú priateľské a atraktívne zariadené. Majú kombinovanú obývaciu izbu / spálňu s 2 posteľami a nocľah pre 3. osobu, kuchynský kút s kávovarom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, sprchou / WC, satelitnú TV s plochou obrazovkou, trezor na prenájom (za poplatok) a zariadený balkón, odkiaľ pochádzajú si môžete vychutnať fantastický výhľad na Atlantik a zvuk mora.
K dispozícii aj ako typ B s obmedzeným množstvom.
Apartmán výhľad na more (cca 50m²): Apartmány majú rovnaké vybavenie ako štúdiá a majú tiež samostatnú spálňu a 2 ležadlá na zariadenej terase alebo balkóne. Aj tu si môžete vychutnať nádherný výhľad na more.
K dispozícii aj ako typ B s obmedzeným množstvom.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Iba prenocovanie: Bez stravy.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: V blízkosti sa nachádza zdravotné a športové centrum za poplatok.

Hotelové služby: Ako darček na privítanie je fľaša vody, kávy/čaju, mlieka a cukru pri príchode pripravený. Čistenie 5x týždenne (okrem kuchynského kúta), uteráky 2x a posteľná bielizeň 1 x týždenne. Trezor za poplatok.

Poznámky: Pri rezervácii iba na hotel uveďte v prílohe podrobnosti o prílete alebo čas príchodu.

**
Domáce zvieratá nie sú povolené.
********
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Bezbariérové ​​izby nie sú k dispozícii.
**
Tel. 0034 928760300
Faxom 0034 928761094
LEN DOSPELÍ, možno rezervovať iba pre dospelých od 16 rokov.

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 59.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 59.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
23.6. - 1.7.2021
617,00 €
23.6. - 30.6.2021
611,00 €
24.6. - 2.7.2021
625,00 €
24.6. - 1.7.2021
595,00 €
26.6. - 4.7.2021
616,00 €