Bandama Golf Hotel (Ex Vik Bandama Golf)
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Hotel sa nachádza v chránenom prírodnom parku Bandama. Je obklopený krásnymi záhradami plnými pôvodnej vegetácie. Po Las Palmas de Gran Canaria sa nachádza iba cca. 20 min. Verejná doprava môže po cca. Do 300 m a na cca. 25 km od letiska odvezie cca. 25 min.

Vlastnosti:
Hostia sa môžu cítiť ako doma v 6 jednolôžkových a 27 dvojlôžkových izbách.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú hotelový trezor, TV miestnosť, požičovňu áut, práčovňu a konferenčnú miestnosť.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu a kúpeľňu, ako aj klimatizáciu a kúrenie. Väčšina izieb má štandardne balkón. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar. Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. Pre každodenné používanie sú k dispozícii sušič vlasov a župany.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén ponúka príjemné potešenie z kúpania. Pre relaxáciu, pozývajú sa slnečníky pod slnečníkmi na terase. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v ubytovaní, napríklad: Cyklistika/horská cyklistika a za poplatok tenis, golf a jazda na koni. Vnútorná posilňovňa udržiava hotelových cestovateľov v poriadku. V dome sa ponúkajú rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele, sauna, masáže a solárium. Zábavu a zábavu ponúka kasíno.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovacie služby vrátane ubytovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohatý bufet očakáva hostí na raňajky a à la carte na obed. Na večeru si môžete objednať menu.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty ako American Express, Visa a MasterCard sú akceptované ako spôsob platby.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky