Appartements Karina
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: V centre Playa del Inglés, v pešej vzdialenosti od nákupného a zábavného centra "Kasbah" s početnými reštauráciami, discopubs a nočných klubov. Promenáda sú cca. 100 metrov od pláže, ktorá sa dosiahne po schodoch, cca. 400 metrov. Autobusová zastávka sa nachádza v dochádzkové vzdialenosti.

Vybavenie: Tento malý rezort má 18 apartmánov rozložené do troch poschodí s Wi-Fi pripojením na ploche zdarma a vonkajší areál s bazénom, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi. Okrem toho, komplex má nudistickú strešnú terasu s ďalšími lôžkami, sprchou a nádherným výhľadom do okolia.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán: Pekne vybavené apartmány tvár na bazén a majú obývaciu/spací priestor s spanie pre 3. osobu, kuchynský kút s chladničkou, trezorom za poplatok, klimatizácia (sezónne prevádzka), satelitný TV zdarma, sprcha/WC a oddelenú spálňu a zariadená terasa. Apartmány sú umiestnené na prízemí vedľa bazénu. k dispozícii aj pre jednu osobu. Od 11/01/20 izby na prízemí alebo v horných poschodiach sú umiestnené.
Apartmán typ B (do 31.10.2020): DC vybavené rovnako ako byty, ale tie sú v horných poschodiach s balkónom.

K dostaniu Jedlo: Len ubytovanie, raňajky alebo polpenzia: raňajky a večere sú podávané v cca. Hotel Greenfield 500 metrov, ktoré bolo prijaté vo forme bufetu.

Oficiálne trieda: 2 Keys

Zábava: zábavy v nákupných centrách po celom.

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy na pláži Playa del Ingles za poplatok a miestnymi poskytovateľmi.

Hotelový servis: upratovanie 5-krát týždenne (okrem kuchynskej linky), 1x týždenne posteľná bielizeň a 3x týždenná výmena uterákov.

Poznámky: Key zber a starostlivosť je poskytovaná v každom prípade dočasnej a sprievodcom.
V neskoré príchody od popoludnia urobil kľúče v opačnom Suite Hotel Playa del Inglés. Iba s rezerváciou ubytovania prosím poradiť, čas príletu alebo príchodu na zariadení.
Mimo otváracej dobe je uvedené číslo tiesňového volania.
***
Neexistuje žiadny bezbariérový prístup.
Zariadenie nie je bezbariérové.
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Avenida Gran Canaria, 6
35100 Playa del Inglés
Gran Canaria
španielsko
Tel .: 0034 928 76 18 05
Fax: 0034 928 14 55 88
e-mail:
Schauinsland-travel organizátor Kategória: 3 hviezdičky vďaka svojej centrálnej polohe.

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 38.
V katalógu "Kanárske ostrovy · Madeira" Leto 2021 na strane 38.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky