Alhambra Boutique Appartements
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie: Boutique apartmánový komplex s celkovým počtom 18 jednotiek sa nachádza vo výhodnej rezidenčnej a rezidenčnej štvrti Playa del Inglés, v treťom rade pláže a pokojnej v bočnej ulici. Plážová promenáda je cca. 50 metrov a do obľúbených nákupných centier Yumbo Center cca. 10 minút chôdze a Cita cca. 5 minút chôdze.

Vybavenie: Komplex bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2017 a má recepciu (denný, hodinový personál), Wi-Fi (vrátane) V recepcii. V krásne upravenej vonkajšej oblasti sa nachádza bazén (vyhrievaný v zime) s lehátkami. Na streche je slnečná terasa s lehátkami a vírivkou a samostatná nudistická oblasť s lehátkami.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmány: Apartmány sú príjemné a moderne zariadené s oddelenou spálňou, klimatizácia za poplatok, bezplatná satelitná TV, Wi-Fi za poplatok, trezor, obývačka, kuchynka s toustovačom, kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka a odšťavovač, sprcha/WC, menšie zariadený balkón alebo terasa.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Len nocľah/raňajky/polpenzia: raňajky a večere formou bufetu, v cca. Hotel Santa Monica Suites je vzdialený 350 metrov.

Oficiálne trieda: 2 Keys

Zábava: Pestrá zábavy v nákupných centrách.

Hotelový servis: 4x týždenne upratovanie (okrem kuchynskej linky), posteľná bielizeň 1x týždenne, výmena uterákov 4x týždenne.
Uteráky na pool (proti vkladu/poplatku).

Poznámky: Vďaka vysokej kvalite a polohe je 5 hotelov slnečný.
***
Prosím upresnite iba rezervácie hotelov na vaše číslo letu prílet.
Ak prídete do hotela o 19:00, zadajte pri vchode kód, ktorý vám pošleme spolu s cestovnými dokladmi. (Recepcia je obvykle otvorená od 9:00 do 13:00 a od 16:00 do 19:00, ak ste ju nedostali, kontaktujte prosím sprievodcu (núdzové telefónne číslo 0034 683 443 169). potom poštovú schránku, v ktorej je uložený kľúč vašej izby.
***
Pri rezervácii zájazdu (bez O-kódovanie) je kolektívna prevod hotela. Ak sa požaduje priamy súkromný prenos, je to jednoduchá voľba k dispozícii. Viac informácií je k dispozícii na adrese alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie.
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
1 bezbariérový prístup k dispozícii na vyžiadanie.

Poznámka 2: Adresa:
Calle Roma nº 7
35100 Playa del Inglés
Telefón 0034 928 38 97 87
Katalóg "High Class" v roku 2020 na strane 62.
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 47.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 strana 14.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky