Sol Fuerteventura Jandia
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Kilometrová široká piesočnatá pláž Playa de Jandia je vzdialená len asi 250 metrov a dá sa k nej dôjsť pešo za pár minút. Je to asi 1 km od rybárskej dediny Morro Jable.

Vybavenie: 2- až 3-podlažná budova sa 294 apartmánmi sa nachádza na kopci. 2 bazény (jeden vyhrievaný pre neplavcov a deti, v zimnom období), sú krásne slnečná terasa s stoličky/slnečníky, u. bar pri bazéne obklopený. Recepcia, útulný hotelový bar s terasou a veľká udržiavaná záhrada kompletnú ponuku.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Juniosrsuite: Junior suites sú nové a moderne zariadené a majú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, oddelená spálňa, kúpeľňa/WC a sušičom vlasov. Časť izieb má veľký sprchovací kút a druhá s vaňou so sprchovou hlavicou (v závislosti od dostupnosti pri príchode), dve s plochou obrazovkou TV (normálny plochou obrazovkou v spálni, Smart TV v obývacej izbe), telefón (za poplatok), Wi -Fi (v cene), trezor za poplatok, klimatizácia (centrálne riadené), balkón alebo terasa. Voliteľne na jednorazové použitie a s výhľadom na bazén alebo čiastočným výhľadom na more k dispozícii.
(Možno rezervovať aj pod FUEA65 s A12, bočný výhľad na more s 2AS a výhľad na bazén s 2AB.)
Junior Suite Pool/Sea View: rovnaké vybavenie ako junior suites, ale s výhľadom na bazén/more.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie v bare pri bazéne od 10:30 do 17:45 (podľa obsadenosti, aj obedový bufet) Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00 Nosenie plastového náramku je povinné. Alkoholické nápoje od 18 rokov.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: pestrý animačný program.

Detský program: Miniklub 5x týždenne zdarma (pre deti 5-12 rokov, dostupnosť závisí od počtu detí).

Hotelový servis: Čistenie 7x týždenne, výmena uterákov 3 krát týždenne a výmena posteľnej bielizne 2x týždenne. Wi-Fi zdarma v celom areáli.

Poznámky: Roll-hotelový komplex, izby pre telesne postihnutých na vyžiadanie.

Poznámka 2: Adresa hotela:
Calle Bentejuy 8
35625 Morro Jable
FUERTEVENTURA
Tel. 0034-928-541325
Fax 0034-928-541322

Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 89.

Oznámenie o sezóne:
*
Pre hotel FUEA65 sú dostupné iba možnosti dňa. Zrušenie / zmena rezervácie / zmeny sú možné iba organizátorom.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky