Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

R2 Romantic Fantasia Dream
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Komplex patrí Design Hotelu Bahia Playa, ktorý je od promenády oddelený iba od dlhej pláže z čierneho lávového piesku a kameňa Tarajalejo. Útulná rybárska dedinka s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialená len asi 300 metrov. Autobusová zastávka je tiež po približne 300 metroch.

Vybavenie: Hotelový reťazec R2 víta romantických dovolenkárov v oblasti „Romantic Fanatasia Dream“. Nový koncept spája vaše oddychové prázdninové dni na pláži Tarajalejo s láskyplnými chvíľami pod trblietavým slnkom Fuerteventury. Zažite náš exkluzívny produkt v zasnenej spolupatričnosti a užite si jedinečný komfort v novo zrekonštruovanej dvojlôžkovej izbe Superior v modernom dizajne. Romantický balíček roztopí srdce v láske a sľubuje sladké pochúťky a romantické vybavenie pre váš dokonalý pobyt. Hostia môžu využívať všetky zariadenia Design Hotel Bahia Playa (FUE258). Bezplatne je k dispozícii aj exkluzívny bar Romantic Fantasia s relaxačnou terasou (výhradne pre hostí apartmánov Romantic Fantasia Suites a Romantic Fantasia Dream), vlastný bazén zmiešaný s nádherne upravenou záhradou a niekoľko vonkajších víriviek.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: Luxusne vybavené dvojlôžkové izby majú klimatizáciu (centrálne riadené), telefónom, kúpeľňou/WC, satelitný TV, mini-bar (prázdny), trezorom (za poplatok) a terasou.
Double Superior: Vybavená Avšak, ako dvojlôžkové izby s balkónom. K dispozícii aj pre jednorazové použitie.
Výhľad na bazén je možné rezervovať za príplatok.
Romantický balíček: Romantický balíček je povinný pre všetky rezervácie. Exkluzívne výhody Romantického balíčka vás pri príchode nielen zvedú čerstvo pripraveným čokoládovým ovocím a sektom, ale tiež vám zrýchlia srdcia pri večeri v romantickej atmosfére a jemnom svetle sviečok. 1 večera za rezerváciu / pobyt (s rezerváciou).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s kuchársku show. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00, podľa AI mapy, v niektorých okamihoch občerstvenia. Páni sú povinní nosiť dlhé nohavice na večeru. Pokrmy sú prijímané vo R2 Bahia Playa.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Wellness: Kúpeľné centrum v Bahia Playa priestore, sauna, relaxačný bazén, turecké kúpele, termálne ležadlá, masáže a špeciálne procedúry sú k dispozícii za poplatok. Pri rezervácii FUE444W denný vstup do kúpeľov je zahrnutý. Vstupné od 16 rokov. Aplikácie sú za poplatok.

Hotelová služba: osušky pri bazéne zdarma, za depozit, výmena za poplatok.
Bezplatné parkovanie pred hotelom, podľa dostupnosti.
Wi-Fi zdarma v hotelovej recepcii. (R2 Design Hotel Bahia Playa)

Poznámky: Rezervovateľné od 16 rokov. Nie sú povolené žiadne deti / deti. Hostia môžu využívať všetky zariadenia Design Hotel Bahia Playa (FUE258)
Recepcia sa nachádza v hlavnej budove R2 Design Bahia Playa.

***
Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.

***
Romantické izby s romantickými sny Fantasia R2 sú rezervovateľné pod FUE004

Poznámka 2: Nie sú povolené žiadne zvieratá!
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 94.
Katalóg "Canaries · Madeira" Summer 2021 na strane 94.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}