Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa na kopci s nádherným výhľadom na pobrežie Costa Calma. Na malú pláž cca 300 m a na hlavnú pláž cca 500 m (čiastočne prístupná po schodoch). Nákupné / zábavné možnosti vzdialené približne 1,5 km.

Vybavenie: Komfortný hotel postavený v koloniálnom štýle so 416 izbami. Na ploche 32 000 m² sa nachádza terasovitá tropická vonkajšia plocha, dva veľké bazény a detský bazén, ktorý vás pozýva na kúpanie. Oblasť na opaľovanie s ležadlami, slnečníkmi a fantastickým výhľadom na more. V cene ubytovania sú zahrnuté uteráky k bazénu. (Zmena).
Srdcom hlavnej budovy je veľká recepčná sála postavená v štýle kostola s posedením, denným / piano barom, recepciou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, výťahmi, bufetovou reštauráciou, à la carte reštauráciou, ktorá sa nachádza vo vnútornej záhrade s tropickým prostredím. Nachádza sa tu závod (otvorený niekoľkokrát týždenne, na základe rezervácie / dostupnosti), tanečný bar, salónik / divadlo a konferenčné miestnosti. Parkovacie miesto v cene (podľa dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Vkusne a pohodlne zariadené izby majú satelitnú TV, telefón, klimatizáciu (centrálne ovládanú), minibar za poplatok, trezor za poplatok, vaňu / sprchu / WC so sušičom vlasov (typ D).
Za príplatok je možné rezervovať si aj bočný alebo priamy výhľad na more. (Typ DM).
Je možné rezervovať dvojlôžkové izby s balkónom a bočným alebo priamym výhľadom na more. (Typ 2 MB).
(Exclusive Schauinsland-travel) priobjednať s youR2oom balenia (typ YRD)
Patria sem nasledujúce služby:
1 fľaša vody na osobu a deň, Plážová taška ako darček, Welcomedrink Pícolo, Individuálny check-in na samostatnom mieste, Osobné prianie od vedúceho hotela, Pozdní odchod zdarma do 16 hodín, Žehlička a žehliaca doska v izbe, Čaj a káva, 10% zľava na kúpeľné procedúry, 2 bezplatné vstupy do kúpeľných priestorov za týždeň na osobu
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba na jedno použitie s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba. Možno rezervovať ako typ D1O so Seitlom alebo s priamym výhľadom na more podľa dostupnosti, bez balkóna. Okrem toho, ako typ 1MB s Seitl, alebo priamy výhľad na more podľa dostupnosti a balkón.
Suita Royal: Suity Royal majú rozlohu asi 65 m², majú obývaciu izbu a samostatnú spálňu, satelitnú TV, telefón, klimatizáciu (centrálne ovládanú), minibar za poplatok a trezor za poplatok, hydromasážnu vaňu, samostatný sprchovací kút a Balkón. Kráľovské suity sú rohové izby a niektoré majú bočný alebo priamy výhľad na more. Dodatočné vybavenie, ako napríklad jedna romantická večera za pobyt v à la carte reštaurácii (denné menu) v cene (otvorené niekoľkokrát týždenne, v závislosti od dostupnosti a rezervácie).
Priobjednať youR2oom balenie (typ Y2R-Schauinsland-exkluzívne cestovanie).
Patria sem nasledujúce služby:
Plážová taška ako darček každý večer špeciálny domácnosti, 1 fľaša vody denne na osobu, navyše dva vankúše, 1 večeru ZADARMO v à la carte reštaurácii Eden (Open niekoľkokrát týždenne, na objednávku a dostupnosti, nápoje nie sú súčasťou.), 1 raz týždenne romantickú kúpeľ vo vírivke (ružových lístkov, sviečky a Cava), 5% zľava v reštaurácii Mirador del Bahia (bar pri bazéne) na potraviny a nápoje, plážový uterák výmena zadarmo welcome drink Picolo, Personalizované check-in v oddelenom priestore, Personal Blahoželanie od Hotel Director, neskorý check-out pre až 16 hodín zadarmo, žehlička a žehliaca doska na izbe, čaju a kávy, 12% zľava na kúpeľné procedúry, 2 prijímacie voľne v priestore SPA týždenne na osobu.
Rodinná izba: Rodinné izby majú 2 samostatné spálne a sú vybavené satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou (centrálne riadené), minibarom na rezerváciu a za poplatok, trezorom za poplatok, kúpeľňou/sprchou/WC s fénom a balkónom alebo terasou (niektoré bez výhľad na more).
Romantické izby: Dvojlôžkové izby s balkónom a bočným alebo priamym výhľadom na more. Pri príchode fľaša sektu, čokoládová fantázia a masážna sada rôznych krémov. Špeciálna príprava postele 1x pri príchode a 1x raňajky na izbe za pobyt (v deň po príchode). Romantická večera v à la carte reštaurácii. Oddýchnite si od každodenného života počas Spa Love Night (uterák, župan, papuče, pohár sektu v cene). Tieto izby je možné rezervovať výhradne v Schauinsland-Reisen pod RR2.
Young Traveler izby: rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s balkónom a výhľadom na more. Iba pre hostí 18-35 rokov. (Ako YAT).

Možnosti rezervácie stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia: Stravovanie vo večerných hodinách sa vyžaduje primerane sa obliecť (muži s dlhými nohavicami).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s show varenie a tematické večery. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00, podľa AI mapy, v určitých obdobiach občerstvenie, popoludňajšia káva, čaj, koláče a pečivo, zmrzlina. Páni sú povinní nosiť dlhé nohavice na večeru.
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: aerobik

Šport za poplatok: 2 tenisové kurty a minigolf.

Detský program: detské ihrisko a mini klub (4 - 12 rokov).

Wellness: Wellness centrum so saunou, tureckým parným kúpeľom a masážnymi sprchami (za poplatok a dostupné od 18 rokov). 1x za pobyt voľný vstup do kúpeľného areálu vč.
(Splatné žiadosti). Pri rezervácii FUE167W denne vstup zdarma.

Hotelová služba: osušky a župany k dispozícii na recepcii za zálohu, výmena za poplatok.
Parkovanie pred hotelom je bezplatné (v závislosti od dostupnosti).
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v konkrétnej oblasti hotela.

Poznámky: Lagúna z morskej vody nie je použiteľná až do odvolania!
*******
Veľkosti izieb, to je približná veľkosť vrátane terasy alebo balkóna.
*******
Nie sú povolené žiadne zvieratá!
******************
Pri rezervácii zájazdu (bez O-kódovanie) je kolektívna prevod hotela. Ak sa požaduje priamy súkromný prenos, je to jednoduchá voľba k dispozícii. Viac informácií je k dispozícii na adrese alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie.
**************************
Údaje o adrese:
EL GRANILLO
35627 KOSTÝM CALMA
FUERTEVENTURA
Tel. 0034-928-546050
Fax: 0034-928-876149
*******************
Pri kódovaní FUE867 neobmedzeného vstupu do prírody Oasis Fuerteventura po dobu rezervovaného je v cene. Podrobný opis možno nájsť tu

*******************
Bezbariérové ​​izby s bezbariérovým sprchovacím kútom je možné rezervovať na požiadanie (dvojlôžková izba bez balkóna).
Na pláž sa dá dostať iba po schodoch.
*******************
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategórie: 4.5 sĺnk kvôli popularite faktor.
*******************

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 64.
Katalóg "Canaries · Madeira" Summer 2021 na strane 64.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}