Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel R2 Pajara Beach sa nachádza na pobreží Costa Calma, s výhľadom na more na kopci, z ktorého, cez mierne svahovitom cesta/schodoch (asi 15 až 20 krokov) sa dosiahnuť pláže a zátoky. Ideálne pre perfektnú dovolenku v tichom prostredí. Vzdialenosť od letiska do hotela je cca 70 km.

Vybavenie: v tvare U cez hotelovej budovy možno považovať za každé zo svojich pohodlných izieb od očarujúce tyrkysové more Costa Calma takmer. V hoteli je 387 izieb. Vďaka moderným vybavením a službami, je to 4-hviezdičkový hotel ponúka všetky druhy zábavy, 3 bazény, dva (vyhrievaný v zime), pre deti aj pre dospelých. otvorený lobby bar, jedna hlavná reštaurácia a jedna à la carte reštaurácia snack bar niekoľkokrát týždenne, na vyžiadanie a podľa dostupnosti, za príplatok).
Osušky k dispozícii na recepcii za zálohu, výmena za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, klimatizáciou, písacím stolom, televízorom, telefónom, trezorom, minibarom (bez príplatku) a balkónom alebo terasou. Bočný alebo priamy výhľad na more s možnosťou rezervácie.
Prípadne ako dvojlôžková izba na jednorazové použitie s výhľadom na more.
Kráľovský apartmán s výhľadom na more: Pre náročných hostí ponúkame kráľovské apartmány, ktoré ponúkajú pohodlný pobyt s každým mysliteľným luxusom pre vás stráviť nádhernú dovolenku. Royal Suite má priestrannú terasu s krásnym výhľadom na more. Jeho súčasťou je obývacia izba, spálňu a plne vybavenú kúpeľňu s vírivkou a sprchovacím kútom čiastočne oddelené. Hostia sa môžu tešiť aj na všetky VIP vybavenie, aby sa plne prísť k Hotel R2 Pajara Beach na vlastné náklady. VIP slúži na prípravu čaju/kávy, 2 fľaše vody na izbe (denne), šumivé víno a košík ovocia pri príchode, župany. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 3 dospelé osoby alebo až 2 deti do 2 ....)
Rodinná izba Výhľad na more: Hotel R2 Pájara Beach ponúka na dovolenku s rodinou alebo priateľmi rodinné izby s 2 spálňami. Všetky izby ponúkajú dostatok priestoru a sú vybavené všetkými druhmi vybavenia, ako je klimatizácia, telefón, minibar (prázdny), trezor a TV a kúpeľňa/WC. Majú tiež balkón alebo terasu s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti min 2 až max. 3 alebo dospelí do max. 3 deti max. 1)

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s show varenie a tematické večery. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00, podľa AI mapy, v určitých obdobiach občerstvenie, popoludňajšia káva, čaj, koláče a pečivo, zmrzlina. Páni sú nutné k večeri dlhé nohavice dostupných produktov (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Animačný program. Týždňové udalosti, z. B. Španielske grilovanie (počasie).

Zahrnuté športy: ihrisko na plážový volejbal, malý fitnescentrum

Športové a zariadenia: potápačská škola (externý poskytovateľ), tenis, Electric Bike Service.

Program pre deti: zábava pre deti (4 - 12 rokov), detské ihrisko

Wellness: Za platbu: Spa & Wellness s tureckými kúpeľmi, fínskou saunou, parnými kúpeľmi, vírivkami, bublinkovými ležadlami a systémami vodného lúča. Terapeutické ošetrenie tela, wellness masáže a ošetrenie tváre. hostia schauinsland-Reisen majú 1 x týždenne bezplatný vstup do oblasti SPA (procedúry za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi v spoločných priestoroch vč.
Zážitkový program pre všetkých hostí vrátane:
1 x týždenne Spa Love Night.
Nájdete tu romanticky vyzdobené prostredie so sviečkami a kvetmi. Ponúka tiež ovocné špízy, jahody a džúsy.
1x týždenne bude ponúknutá večera/Show Cooking "Varenie a Oleho", v ktorom si môžete dopriať jedlá z Kanárskych ostrovov.
Raz týždenne vám bude ponúknutý sprievodný kurz Zumba.
Raz týždenne sa koná Kanársky večer s
veľa rôznych kanárskych lahôdok a hudby.

Rady: ***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
Pri kódovaní FUE803 neobmedzeného vstupu do prírody Oasis Fuerteventura po dobu rezervovaného je v cene. Podrobný opis možno nájsť tu
********************
C / Punta del Roquito, 6
35627 Costa Calma-Pájara
Fuerteventura
0034 928 873 000
********************
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategórie: 4.5 sĺnk kvôli popularite faktor.
********************
6 bezbariérová dvojlôžková izba k dispozícii na vyžiadanie (Double Side Sea View/DMS).
Bezbariérový hotelový komplex.

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 66.
Katalóg "Canaries · Madeira" Summer 2021 na strane 66.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}