R2 Design Hotel Bahía Playa
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Od promenády je oddelená iba od dlhej pláže z čierneho lávového piesku a kameňa Tarajalejo. Dostanete sa k nemu po promenáde po 100 metroch. Útulná rybárska dedinka s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialená len asi 300 metrov. Autobusová zastávka je tiež po približne 300 metroch.

Vybavenie: V krátkom čase sa dizajnový hotel Bahia Playa stal zasväteným tipom pre všetky vekové kategórie (od 16 rokov). Hotel je navrhnutý v dizajnovom štýle a má 163 ubytovacích jednotiek a je vybavený priestrannou vstupnou halou s recepciou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v recepcii. Reštaurácia s meniacimi sa svetelnými vplyvmi, moderná, s pôsobivými svietidlami a tiež v dizajnovom štýle. Populárny je aj bar a diskotéka v hlavnej budove, kde si hostia môžu večer završovať. Ďalej sa v komplexe nachádzajú dva bazény so sladkou vodou (jeden v zime vyhrievaný s krásnou drevenou terasou) a bar pri bazéne.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Kvalitné dvojlôžkové izby majú klimatizáciu (centrálne ovládanú), telefón, kúpeľňu / WC s preskleným čelom do spálne, satelitnú TV, minibar (prázdny), trezor (za poplatok) a balkón alebo terasu k moru, záhradu alebo strana bazéna. Každá izba je vybavená vlastnou impozantne osvetlenou krajinou. Výhľad na more rezervovateľný za príplatok. Maximálna kapacita sú 2 dospelí. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Juniorsuite: Vybavené rovnako ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie s malým posedením a v prípade potreby môžu byť vybavené posteľou pre 3. osobu a kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom. Výhľad na more rezervovateľný za príplatok.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s kuchársku show. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00, podľa AI mapy, v niektorých okamihoch občerstvenia. Páni sú nutné k večeri dlhé nohavice dostupných produktov (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: animačný program, večerná zábava.

Šport zahŕňal: kartové hry, čitáreň, stolný tenis, lukostreľbu, aerobik, volejbal, fitnescentrum.

Šport Za poplatok: biliard, šípky, elektrický bicyklov a rôzne vodné športy za poplatok od miestnych poskytovateľov.

Wellness so saunou, relaxačný bazén, turecké kúpele, termálne ležadlá, masáže, špeciálne ošetrenie sú k dispozícii za poplatok. Raz za týždeň v Spa Night chill out hudbu a sviečkach. sa podáva pohárik sektu (po predchádzajúcej dohode a v závislosti od dostupnosti). Pri rezervácii FUE258W denný vstup do kúpeľov (o vstupe na mieste. 15 € p. P./Tag) hotela. Vstupné od 16 rokov. Aplikácie sú za poplatok.

Hotelová služba: osušky pri bazéne zdarma, za zálohu, výmena za poplatok
Parkovanie pred hotelom je bezplatné (v závislosti od dostupnosti).
Zážitkový program pre všetkých hostí vrátane:
1 x týždenne Spa Love Night.
Nájdete tu romanticky vyzdobené prostredie so sviečkami a kvetmi. Ponúka tiež ovocné špízy, jahody a džúsy.
1x týždenne budete mať tému večera "Varenie a Oleho" k dispozícii, v ktorom si môžete dopriať jedlá z Kanárskych ostrovov.
Raz týždenne vám bude ponúknutý sprievodný kurz Zumba.
Raz týždenne sa koná Kanársky večer s
veľa rôznych kanárskych lahôdok a hudby.
Raz týždenne „Raňajky v Tiffany's“. Tu vám budú podávané raňajky s niektorými ďalšími pochúťkami.

Upozornenia: Hotel je možné rezervovať pre hostí nad 16 rokov!
***
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný.
***
Bezbariérový hotelový komplex.
Bezbariérové ​​izby so sprchovacím kútom sú k dispozícii na požiadanie (suity Junior bez výhľadu na more).

Poznámka 2:
******************
Údaje o adrese:
AVD. DE LAS PALMERAS S / N
35629 TARAJALEJO
FUERTEVENTURA / ŠPANIELSKO
Tel. 0034-928161001
Fax 0034-928161028
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 92.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 92.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky