IFA Altamarena
* * * * *

konečná cena za os.: 730 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel je centrálne umiestnený, približne 100 m od kilometrov dlhej piesočnatej pláže. Rybárska dedina Morro Jable je vzdialená asi 1,5 km. V bezprostrednej blízkosti nájdete nákupné a zábavné možnosti.

Vybavenie: Hotel má 238 izieb rozložená na tri podlažia a je vybavený veľkým prijímacie sála, Wi-Fi zdarma v priestore recepcie, výťahy a reštaurácii formou bufetu. V udržiavaným pozemkom s tropickou atmosférou, veľký bazén priestor s 2 bazény sa nachádza (v zime vyhrievaný), jacuzzi, samostatný detský bazén, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a bar pri bazéne a bar.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou/WC s sušičom vlasov, klimatizáciou (centrálne riadené a sezónne prevádzka), telefón, satelitný TV, minibar (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom s výhľadom na rušnú ulicu.
Voliteľne tiež dostaniu na jedno použitie alebo v bazéne.
Rodinné izby: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, sú však priestrannejšie a majú ďalšiu rozkladaciu pohovku. Rodinné izby sú na prízemí a majú terasu s výhľadom na rušnú ulicu.
Rodinná izba typu B: Rovnaké vlastnosti ako rodinná izba na vidieku, ale otočená k bazénu.
(Voliteľne pod FUEA25 s FP2.)
Izby Super Economy: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, sú však otočené do rušnej ulice a sú na nepreferovanom mieste.
(Možno rezervovať aj pod FUEA25 u SZB / SSZ.)
Juniorsuite (leto): Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie, so sprchou a rozkladacou pohovkou. Všetky izby majú zariadený balkón. Niektoré izby majú výhľad na rušnú ulicu. Možno rezervovať iba v lete.
Dvojlôžková izba Typ B (FUEA25) od S20: Ty zodpovedajú dvojlôžkové izby za zvýhodnenú cenu (DB/DBE).
Voliteľne k dispozícii ako rozpočet izby (SZB).
Dvojlôžková izba Typ D (FUEA25) od S20: V inak rovnaké vybavenie ako dvojité pohľadu miestnosť bazén pre zvýhodnenú cenu (DD/DED).
Dvojlôžková izba Typ XI: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby (ulica), ale špeciálna cena.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere v 228; ferfrühstück do 10:30. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11-23 hodín v príslušnom otvorenom bare. V určitých obdobiach občerstvenia. Popoludňajšia káva, čaj a zákusky. Nosenie plastový náramok je povinné. Deti mladšie ako 18 rokov nebude mať žiadny alkohol. Je potrebná k večeri spoločenských šatách, muži v dlhej večernej formálne obliekanie.
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: pestrá animácia a zábavný program.

Šport v cene: stolný tenis, šípky, vodný aerobik (sezónne), tenis.

Šport za poplatok: tenisový kurt a požičovňa vybavenia za poplatok.

Hotelová služba: osušky pri bazéne za zálohu / poplatok.
Wi-Fi zdarma v priestore recepcie. Parkovanie v areáli za poplatok k dispozícii.

Poznámky: Pri príchode je potrebné predložiť kreditnú kartu pri registrácii.
Údaje o adrese:
AVDA DEL SALADAR 28
35625 JANDIA
FUERTEVENTURA
Tel. 0034-928-540430

***
Pri kódovaní FUE826 neobmedzeného vstupu do prírody Oasis Fuerteventura po dobu rezervovaného je v cene. Podrobný opis možno nájsť tu


***
Bohužiaľ sa zdravotným miestnosti nie sú k dispozícii.

***
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Poznámka 2: V dynamickom produkte pod FUE716 je možné rezervovať aj nasledujúce typy miestností: D, DF2, DP, E, EP a FP2 - nie je možné ich rezervovať znova!
Katalóg "kanárikov · Madeiru" zima 2020/21 na strane 85.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 85.

Sezóna Poznámka: sú k dispozícii pre hotelových FUEA25 iba denné možnosti. Storno/zmena/možné len organizátorom modifikácie.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.1. - 29.1.2022
717,00 €
23.1. - 30.1.2022
743,00 €
30.1. - 6.2.2022
762,00 €
19.2. - 26.2.2022
785,00 €
5.3. - 12.3.2022
776,00 €