Chatur Costa Caleta
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Nachádza sa v dovolenkovej urbanizácii Caleta de Fuste, tento hotel presviedča s jeho centrálnou polohou, iba cca. Vzdialenosť je 400 metrov od piesočnatej pláže El Castillo. Nákupné a zábavné zariadenia, reštaurácie, bary a prístav sú v blízkosti. Letisko je cca. 8 km.

Vybavenie: Moderný komplex bol rekonštruovaný v roku 2016 a má 4 poschodia a 308 izieb. V hoteli je recepcia s lobby, výťah, Wi-Fi za poplatok, reštaurácie a niekoľko barov (otvorený vo večerných hodinách chill out bar za poplatok). Vonku sú 2 bazény, rovnako ako samostatný detský bazén a solárium. Pozývajúca na streche navyše ponúka dva bazény, jacuzzi, mini-golf (loptičky a kluby na kauciu) a sedenie na. Hostia môžu tiež tešiť na skvelý vzhľad. Osušky k dispozícii na recepcii za zálohu, výmena za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Svetlé a príjemné izby majú vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov, trezor, satelitnú TV (zdarma), individuálne regulovanú klimatizáciu (zdarma) a spanie pre tretiu osobu a zariadený balkón. Tiež ako dvojlôžková izba na jedno použitie rezervovateľné. (Povolanie: Dospelí od 1 do maximálne 3 alebo dospelí až do maximálne 2 detí až do maximálne 1)
Rodinné izby: Vybavené ako dvojlôžkové izby, ale s rozkladacou pohovkou. (Obsadenosť: dospelí minimálne 2 až max 2 deti min 2 až max 2)

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje z 10 hodín hodín 23 v príslušnej lište AI. Počas dňa občerstvenie v určitých časoch. Nosenie plastového náramku je povinné. Deti do 18 rokov nebudú požiadané o vhodné oblečenie. Pánovia majú na večeru nosiť dlhé nohavice.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Pravidelný denný a večerný program so živou hudbou a predstaveniami.

Šport zahrnutý: multifunkčná plocha a fitnes miestnosť (od 16 rokov)

Detský program: Mini klub/detské ihrisko (od 4 do 12 rokov doprevádzané dospelým)

Hotelová služba: upratovanie 5x týždenne, výmena posteľnej bielizne raz za týždeň a výmena uterákov dvakrát do týždňa.
Masáže za poplatok a vymenovanie.

Poznámky: Vzhľadom na blízkosť letiska, to môže dočasne spôsobiť lietadla hluku v závislosti od smeru vetra.
Avenida Alcalde Juan Ramón Soto Morales s/n
35610 Caleta de Fuste
Antigua/Fuerteventura
Tel .: 0034-928 547550
Fax: 0034-928 160 993

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky