Buganvilla Hotel & Spa
* * * * *

konečná cena za os.: 874 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Lokalita: Stredná a v blízkosti promenády Jandia oblasti. Hotel sa nachádza len cez ulicu od dlhej piesočnatej pláže a maják Morro Jable je cca. 350 metrov. Rybárska dedina Morro Jable je cca. 2 km. Nákupných a zábavných podnikov, rovnako ako reštaurácie a obchody sú v blízkosti. Letisko sa nachádza asi. 83 km od hotela.

Vybavenie: Elegantný a komfortný, čiastočne renovovaný v roku 2017/modernizovaný hotel má 254 izieb rozložené 6 poschodí, lobby s recepciou, výťah, Wi-Fi oblasti zahrnuté, bufetová reštaurácia s terasou, a la carte reštaurácie (niekoľkokrát týždenne otvoriť vo večerných hodinách, za poplatok/rezerváciu) lobby bar (iba večer). Vo vonkajšom areáli, bazén (v zime vyhrievaný) je oddelený bazén pre deti (v zime vyhrievaný), slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a pool/snack bar.

Rezervovať si zariadenia:
Double: Všetky izby (cca 22 m²) sú komfortne zariadené a skladajú sa z kombinovaný obývacia izba/spálňa s spanie pre 3. osobu a majú klimatizáciu (individuálne nastaviteľnú), telefón, TV so satelitným príjmom zdarma, trezor za poplatok, minibar (prázdny), čaj a káva, výber vankúšov, sprcha/WC, sušič vlasov a balkón alebo terasu.
Side Sea View rezervácie k dispozícii.
Sea View rezervácie k dispozícii.
Voliteľne možno tiež objednať na jedno použitie.
zobraziť Double Comfort Plus Sea: DC vybavené ako dvojlôžkové izby sú s výhľadom na more, ale v horných poschodiach.
Junior Suite, ale rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby sú priestranné (cca 32 m²) a majú tiež oddelenú spálňu.
Suite, ale rovnaké vybavenie ako Junior Suite sú priestrannejšie (cca 42m²) a sú umiestnené vo vyšších poschodiach a majú výhľad na more.
King, ale rovnaké vybavenie ako Junior Suite sú priestrannejšie (55m²) a tiež majú vírivku na balkóne a výhľadom na more.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Neskoré raňajky (kontinentálne) .Regelmäßige tematické večery a večere Formálne šaty alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 - 24 hodín, podľa AI určitých obdobiach čajom, kávou a karcinómu krčka maternice v rámci all inclusive sú zahrnuté Markengeträ pod 18 prijímať žiadny alkohol.
Poznámka :: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Príležitostné zábavný program.

Šport v cene: posilňovňa, vodný aerobik, stolný tenis.

Športové a zariadenia: golfové ihrisko sa nachádza v blízkosti.
Vodné športy na pláži za poplatok (externými poskytovateľmi).

Detský program: Mini klub (4-12 rokov, počas školských prázdnin), detské ihrisko.

Wellness: Kúpeľné centrum viac ako 1000 metrov štvorcových (vchod od 18 rokov), ukladané s krytým bazénom a masážnymi tryskami, whirlpool, parný kúpeľ, sauna. Procedúry a masáže za poplatok.

Hotelové služby: upratovanie 6 krát týždenne, výmena bielizne 2x týždenne a uteráky zmena 3 krát týždenne.
Osušky na kauciu/bez výmenných niekoľkokrát týždenne.

Poznámky: Nosenie náramku All-Inclusive je povinné.
Veľkosti izieb, to je približná veľkosť vrátane terasy alebo balkóna.
***
Bezbariérový hotelový objekt.
Izby pre telesne postihnutých k dispozícii na vyžiadanie (Double standard)
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
Calle Las Afortunadas 2,
35626 Jandia Fuerteventura
Tel. 928 54 06 40


Poznámka 2:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 82.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.6. - 3.7.2021
874,00 €
9.9. - 18.9.2021
871,00 €
10.9. - 18.9.2021
821,00 €
12.9. - 20.9.2021
847,00 €
20.11. - 27.11.2021
888,00 €