Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

allsun Hotel Esquinzo Beach
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
alltours exkluzívny

Vybavenie hotela: Aktívna dovolenka, rodina, fitnes, tenis, kúpele, All Inclusive

Ohromujúci výhľad na Atlantický oceán a zátoku Esquinzo Vás bude inšpirovať. Opaľovať sa v krásnej záhrade s dvoma veľkými bazénmi, alebo si oddýchnuť pri masáži v luxusnom kúpeľnom oáza s panoramatickou saunou. Discovery odroda ponúka hojnosť šport a zábavu.

Lokalita: Nad krásne zátoke Esquinzo, v kľudnom prostredí, s krásnym výhľadom na Atlantický oceán. 20 km dlhá biela piesočnatá pláž je vzdialená cca. 500 metrov (niekedy. Schody). Kyvadlová doprava hotela.

Vybavenie: Bohatá, dobre vybavená rezidencia s hlavnej budovy a niekoľkých bungalovov v rámci cca. 53.000 metrov štvorcových záhrady. Recepcia, TV, lobby bar s terasou a. výhľad na more. New-štýlová reštaurácia s vonkajšou terasou, show room, vnútorné fáze. Veľký bazén priestor, vytvorený pomocou niekoľkých úrovniach slnečné terasy, lehátka a slnečníky, vr. (Uteráky GEG. Záloha/zmena GEG. Lokálne), pool/snack bar s terasou, amfiteáter. V hornej časti rastliny, ďalší bazén so slnečnou terasou, pool/snack bar s vonkajšou terasou a. Base-Fi (v cene). Hviezdičky: 4 hviezdičky. 385 jednotiek, na 4 poschodiach a výťahov.

Puzdro: Double (. DZ, cca 30 metrov štvorcových), dobre zariadené, klimatizácia, TV, trezor, mini chladnička (. Doplňte GEG lokálne). Kúpeľňa/WC, sušič vlasov. BK/TE, REDIAL. more, max. 3E. (DMS). Apartmán typu B (APB, cca. 43 m²) s prídavným septembra. Spálňa, max. 3E 1K
Junior Suite (JSS, cca. 45-50 m²), s moderným vybavením, obývacia kút, TV, klimatizácia, trezor, mini chladnička (doplňovanie GEG. Lokálne), veľká kúpeľňa s kvalitnou kúpeľňové doplnky, Vaňa alebo. Floor úrovni sprchou, WC. Balkón, čiastočne. Terasa s lehátkami, REDIAL. s výhľadom na more. Max 3E (JS).

Jedlo a pitie: All inclusive: raňajky formou bufetu, obedy a večere, teplé/studený bufet, tematické večere, špeciality formou bufetu, kuchárske šou, nápoje v cene.
Neskoré raňajky do 11:30, občerstvenie od 14:30 do 16:30
Nealkoholické a národné alkoholické nápoje od 10:00 do 24:00

Wellness a fitness: spa/wellness centrum (460 m²) v ázijskom štýle s panoramatickou saunou, parným kúpeľom a nudistické vonkajšou terasou (od 16 rokov)
Kozmetické procedúry, wellness masáže geg.
Nové fitness centrum s výhľadom na more (asi 465 m²), nové moderné kardio/Tónovacie zariadenie, školiaca miestnosť, indoor cycling, telo fit, fascia výcvikový, zvyšok plochy
Outdoor: Nordic Walking, Aqua-Fit

Šport a Fitness: 2 tenisové kurty, ihrisko zahrnuté do non-Born ..
Multifunkčné ihrisko s umelým povrchom
Golfové ihrisko Jandia Golf (cca 5 km)

Zábava: Živá hudba, show, tanec, chill-out hodín.

Minis, Maxi & Kid (3-17 rokov): Allsun detský klub, 6x pred týždňom a v popoludňajších hodinách, v čase hlavných prázdnin dt 3 vo vekových skupinách, mini diskotéka, detský bazén, detské ihrisko.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}