Vila Senhora da Rocha
* * * * *

konečná cena za os.: 349 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie:
Beach Hotel sa nachádza v meste Armacao de Pera, cca. 70 m "Senhora da Rocha" od verejnej piesočnatej pláže. To je v dochádzkové vzdialenosti. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. Medzi iné zaujímavé miesto je Praia Da Rocha (asi 20 km). Centrum mesta je vzdialené cca. 3 km. Najbližšie mesto sa nachádza asi Carvoeiro. 15 km. Letisko: cca FAO. 54 km.

Zariadenie:
Hotel má 30 izieb. Súčasťou interiéru je vstupná hala, recepcia, trezor (za poplatok), minimarket, čitáreň a bar. Interiér je doplnený vyhrievaným vnútorným bazénom. Súčasťou areálu pri bazéne je niekoľko bazénov so slanou vodou a samostatný detský bazén. Hoteloví hostia majú pri bazéne vankúše.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Apartmány: majú vaňu alebo sprchovací kút / WC, kombinovanú obývaciu izbu / spálňu, kuchynský kút, satelitnú TV, telefón, chladničku, samostatnú spálňu a balkón alebo terasu.
Je možné rezervovať si aj apartmány s dvoma spálňami.

Apartmány superior: majú rovnaké vybavenie ako apartmány a boli zrekonštruované.
Apartmány s 2 spálňami si môžete rezervovať za príplatok.

Vily, 2 spálne: majú rovnaké vybavenie ako apartmány, sú priestrannejšie a boli zrekonštruované. Máte dve spálne a niektoré so strešnou terasou.

Vily Superior: majú rovnaké vybavenie ako vily a sú priestrannejšie.

Vily Superior, 2 spálne: S rovnakým vybavením ako vily Superior majú ďalšie možnosti na spanie.

Ekonomické apartmány zvyčajne zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a pomocnú budovu, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v pomocnej budove. Bohužiaľ nemôžeme prijať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia alebo polohy. Za rozdelenie zodpovedá výlučne hotelier na mieste.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Bez stravy, s raňajkami alebo polpenziou

Polpenzia: raňajky a večere zvyčajne formou bufetu

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za poplatok)
- detské ihrisko

Šport/Zábava (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
- prípadne za poplatok: biliard, minigolf, tenis, požičovňa bicyklov, masáže
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (môžu platiť poplatky): Vodné športy, golfové ihrisko, tenisový kurt

Poznámka:
Príchod o 16:00
Pozrite sa do 10:00

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- služba práčovne (za poplatok)
- Parkovacie zariadenie

Kategória krajiny:
3. Hviezdy

Tipy:
Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník musí mať 18 rokov.


Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v niektorých mestách sa účtuje miestna turistická daň. Výška ubytovacej dane závisí od počtu hviezdičiek rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho zaplatiť hosť priamo v hoteli.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.11. - 12.11.2021
349,00 €
8.11. - 15.11.2021
349,00 €
8.11. - 17.11.2021
375,00 €
10.11. - 19.11.2021
375,00 €
10.11. - 17.11.2021
349,00 €