Vale da Lapa
* * * * *

konečná cena za os.: 541 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Vale da Lapa sa nachádza medzi malebnými dedinami Carvoeiro a Ferragudo, 2 km od piesočnatej pláže (v letných mesiacoch je k dispozícii bezplatná hotelová kyvadlová doprava). Pred hotelom je autobusová zastávka a letisko Faro je vzdialené 60 km.

Vybavenie: Päťhviezdičkový rezort s celkom 85 apartmánmi a vilkami je obklopený sviežou zeleňou. Hotelové vybavenie zahŕňa lobby s 24-hodinovou recepciou, salónik, úschovňa batožiny, Wi-Fi (za poplatok), konferenčná miestnosť, bar, reštaurácia, mini market, obchod so suvenírmi a SPA. Vonku sa nachádzajú 2 bazény (vrátane detského bazéna).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Suita Deluxe: Apartmány sú rozdelené na 2 poschodiach, sú luxusne zariadené a vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a vaňou, WC, sušičom vlasov a toaletami zdarma, spálňou s manželskou posteľou a balkónom vo vyššej úrovni, šatníkom a jedálňou/obývacou izbou rozkladacou pohovkou, plne vybavenou kuchyňou, satelitnou TV, DVD prehrávačom, klimatizáciou, Wi-Fi (za poplatok) a elektrickými okenicami v dolnej časti. Všetky suity majú terasu s prístupom do rozsiahlych záhrad.
Rodinné apartmá: Vybavené ako suita Deluxe a má ďalšiu spálňu (2 samostatné lôžka) s vlastnou kúpeľňou.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB / HB / FB: Raňajky formou bufetu, obedy / večere formou bufetu alebo à la carte. Na požiadanie sú pripravené diétne jedlá a vegetariánske jedlá.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Šport za poplatok: biliard, telocvičňa, požičovňa bicyklov, minigolf a ping pong. Golfové ihrisko je cca. 3 km ďaleko.

Detský program: Mladší hostia budú mať v letných mesiacoch k dispozícii klub detí/mini klub. Medzi ďalšie zariadenia a služby patrí detské ihrisko, detský bazén a služba stráženia detí (počas letných mesiacov za poplatok).

Ako sa tam dostať: UPOZORNENIE, ŽE MOTORAJSKÝ NÁSTROJ NA ALGARVE JE OKAMŽITE PLATNÝ ZA PRENÁJOM VOZIDIEL A BUDE VÁM ÚČTOVANÝ POPLATKOVÝM POČÍTAČOM, KTORÝ JE V AUTE. PREDBEŽNE SA PROSÍM INFORMUJTE.

Wellness: kúpeľný areál so saunou, turecký parný kúpeľ/hammam, whirlpool/jacuzzi a krytý bazén. Masáže a procedúry za poplatok. Hodiny: 10-19 hodín.

Hotelová služba: bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Izbová služba (za poplatok).
Práčovňa (za poplatok).
K dispozícii sú parkovacie miesta.

Hotelové kreditné karty: American Express, VISA a MasterCard.

Poznámky: Domáce zvieratá nie sú povolené.

***
Registrácia: od 15:00
Odhlásenie: do 12:00

***

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
Vale da Lapa
Estrada das Sesmarias
Carvoeiro
8400-535 Lagoa
Algarve, Portugalsko
Telefón: +351 282380 800
Fax: +351 282 380 899
E-mail:

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.10. - 14.10.2021
541,00 €
12.10. - 19.10.2021
554,00 €
14.10. - 21.10.2021
565,00 €
16.10. - 23.10.2021
524,00 €
19.10. - 26.10.2021
530,00 €