Quinta do Mar da Luz
* * * * *

konečná cena za os.: 455 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Komplex sa nachádza na vidieku v oblasti Praia da Luz, medzi malou rybárskou dedinkou Burgau 1,5 km a Praia da Luz a cca. 3,5 km od pobrežia a pláže. Historické mesto Lagos sa nachádza v cca. 10 km vzdialenosť. Neďaleko sa nachádza autobusová zastávka. Vzdialenosť od letiska Faro je asi 95 km.

Vybavenie: Hotel Quinta do Mar da Luz má recepciu (nie vždy otvorenú), bar, salóniky, Wi-Fi (súčasťou recepcie) a panoramatickú terasu s 3 bazénmi (slnečníky, ležadlá a vankúše v okolí bazéna).

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio: Štúdiá majú sprchu/WC, fénom, kombinovaný obývacia izba/spálňa, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi (za poplatok), prenájom trezor, kuchynský kút (vrátane sporáka, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, malou chladničkou, hrnce , príbory, poháre a rýchlovarná kanvica) a terasu.
(Okrem toho možno rezervovať pod FAOA28 ako Studio typu A (AST).)
Apartmán: apartmány (jeden spálne) majú rovnaké vybavenie ako štúdia, ale majú obývacia izba s rozkladacou pohovkou, oddelená spálňa a kuchynský kút. K dostaniu tiež ako Typ B byt o obsadení 2 a 1 dieťa. Apartmán 2 spálne (dve oddelené spálne), k dispozícii za príplatok. Apartmán s výhľadom na more (1 + KK) Možnosť rezervovať (od leta 2020).
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, satelitnú TV, trezor (za poplatok), rýchlovarnú kanvicu a zariadený balkón alebo zariadenú terasu. Len s možnosťou stravovania raňajky.
(Okrem toho si môžete rezervovať pod FAOA28 ako štandardný dvojlôžkový izba (DS).)
Superior Studio (zima 2019/2020): Štúdiá Superior majú rovnaké vybavenie ako štúdia väčšie alebo priestrannejšie (cca 25 metrov štvorcových). Superior Studio s výhľadom na more rezervácie k dispozícii.
Apartmán Superior (zima 2019/2020): predstaveným apartmány majú rovnaké vybavenie ako apartmány (jeden spálne) väčšie alebo priestrannejšie (cca 30 metrov štvorcových). Apartmán Superior Sea View rezervácie k dispozícii.

Rezervačné možnosti jedla: U/B: Raňajky formou bufetu (8: 30-11 hodín).

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport za poplatok: tenis. Požičovňa bicyklov (tretia strana).

Trasy: Efektívna Leto 2020:
Lietať do Lisabonu a odtiaľ vziať auto z požičovne do hotela Quinta do Mar da Luz.
A tak to ide: ste sa dostal požadovaný Návrat do/z Lisabonu a počítačový kód hoteloch v Algarve s písmenom "A".
Príklad: Let do/z Lisabonu FAO003A (Quinta do Mar da Luz, vrátane automobilov).
**
Cesta z letiska Faro (FAO):
Z letiska postupujte podľa značiek N125/Portimão/A22. Z diaľnice A22 smerom na Portimão/Lagos a odchodom do Lagos/Vila do Bispo. Teraz nasledujte výstup na kruhový objazd. Tu odbočte vpravo, smer Vila do Bispo/Sagres (ste na N125).
Po dvoch odletoch do Luzu, kým sa nezmení priamo na Almádenu. Tu odbočte vľavo, cesta má niekoľko ohybov. Po cca. 2 km končí cesta na T-križovatke. Vypnite tu, v smere Burgau. Po cca. 200 m odbočte vľavo (označte "Quinta do Mar da Luz"). Postupujte podľa značiek na recepcii.

*******
Podmienky prenájmu automobilov nájdete na našej domovskej stránke: de
Uvedomte si, že diaľničná trať v Algarve je tiež platená pre automobily a je zaťažená nákladným plavidlom, ktoré je v aute. PREČÍTAJTE SI PRED.

Hotelová služba: Detská postieľka (v závislosti od dostupnosti, vrátane, je možná len v rámci maximálnej obsadenosti).
Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, zdarma).
5x týždenné upratovanie, 3x týždenný výmena uterákov, 1x týždenná výmena posteľnej bielizne.
Wi-Fi (na recepcii zahrnuté v apartmánoch za poplatok).
Predajňa (za poplatok).

Credit hotela: Visa a MasterCard.

Poznámky: Quinta do Mar da Luz je kvôli vkusne zdobené vybavenie schauinsland-cestovanie hodnotené so 4 slnkami!

***
Preplnenie miestnosti s dieťaťom alebo dieťaťom nie je možné!

***
NIE Psom vstup povolený!

***

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
Quinta do MAR LUZ
SITIO CAMA DA Vaca
8600 LAGOS
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 00351-282-697323
E-MAIL:
Katalóg "Sun ciele" Summer 2020 na strane 195.

Sezóna Poznámka: Pre hotel FAOA28 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
2.10. - 9.10.2021
455,00 €
5.10. - 12.10.2021
455,00 €
9.10. - 16.10.2021
469,00 €
12.10. - 19.10.2021
444,00 €
13.10. - 20.10.2021
466,00 €