Holiday Inn Algarve
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Nachádza sa priamo na kilometrovej pláže, s krásnym výhľadom na more. Centrálna poloha v Armarcao de Pera, početné nákupné a zábavné možnosti v okolí. Je tu autobusová zastávka cca. 150 m.

Vybavenie: Obľúbený 4-hviezdičkový hotel s celkom 186 izbami ponúka vstupnú halu s recepciou, výťah, bar, reštaurácia "Por-do-Sol" s Panoramanlick, indický reštauráciu à la carte, reštaurácia Palm Beach na pláži, obchod so suvenírmi, salón krásy a kaderníctvo. Slnečná terasa s vyhrievaným oblasti počas zimných mesiacov sladkovodný bazén na pláži a bar pri bazéne (ak počasie dovolí). Plážové ležadlá, vankúše a slnečníky na slnečnej terase hotela.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: dvojlôžkové izby majú sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizácia/kúrenie, telefón, satelitný TV, trezor a rýchlovarná kanvica. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie. Pohľad rezervácie Dvojlôžková izba k dispozícii (s výhľadom na more izba s balkónom a kúpeľňou).

Možnosť rezervácie jedla: B & B/HB/FB: Všetky jedlá v bufetovej forme (obed v plnej penzii sa niekedy môže ponúknuť ako menu v závislosti od obsadenosti).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Občasná večerná zábava s živou hudbou v bare (2x týždenne).

Šport V cene: malé fitness centrum.

Športové a zariadenia: vodné športy na pláži (miestne operátori, v hlavnej sezóne).

Smery: Cesta z letiska Faro (FAO):
Z letiska Faro, postupujte podľa znamenia N125/Portimao/A22. Choďte po diaľnici A22 na výjazde Alcantarilha/Armacao de Pera, nájdete tu na N125 smerom Portimao. Po ceste, kým sa po cca. 4 km k dosiahnutiu Verandy, tu odbočiť doľava smerom Armacao de Pera. Po tejto ceste do vchodu. Holiday Inn Algarve sa nachádza na pravej strane.

Podmienky prenájmu vozidla nájdete na našej domovskej stránke:
*******
Uvedomte si, že diaľničná trať v Algarve je tiež platená pre automobily a je zaťažená nákladným plavidlom, ktoré je v aute. PREČÍTAJTE SI PRED.

Wellness: Kozmetický salón s masážou za poplatok.

Hotel Service: Parkovanie zadarmo.
Detská postieľka (v závislosti od dostupnosti, bez poplatku).

Pripíše hotela: Visa, MasterCard a American Express.

Poznámky: Hotel Kontaktná osoba:
HOLIDAY INN ALGARVE
AVENIDA MARGINAL
8365-101 Armacao de Pera
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 351 282 320 260
E-MAIL:

Sezóna Poznámka: Pre hotel FAOA20 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky