Aparthotel Colina Village
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Hotel sa nachádza uprostred veľkej dobre udržiavanej záhrady priamo v turistickom stredisku Carvoeiro, len 5 minút od krásnej piesočnatej pláže Vale Centianes. V areáli sa nachádzajú nákupné oblasti s obchodmi, butikmi, barmi a reštauráciami.

Vlastnosti:
73 apartmánov ponúka hosťom komfort a pohodlie.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Klimatizovaný hotel ponúka trezor, zmenáreň zariadenie, herňa, len platené stráženie detí, lekárska starostlivosť, práčovňa a konferenčná miestnosť.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho nechať za poplatok na parkovisku apartmánového hotela.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu časť, kuchyňu a kúpeľňu a klimatizáciu zabezpečuje správne vnútorné prostredie.Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť.Izby majú manželskú posteľ.Prípadne sú k dispozícii oddelené spálne.K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka je dobre vybavená chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Niektoré izby sú bezbariérové.Ubytovanie ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
V bazéne sa vonkajších a vnútorných plôch} zaisťuje občerstvenia a aktívny odpočinok. Deti sa môžu zabaviť v bazéne. Na slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, sviatky teraz. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. V rekreačnej oblasti, hotel ponúka jazda na bicykli/jazda na horskom bicykli, basketbal, golf, stolný tenis a aerobic tiež účtovať tenis a biliard. Apartmánový hotel ponúka veľa možností zábavy, vrátane diskotéka, detský klub, kasíno a nočný klub.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako sú kaviarne a baru. Hostia si môžu vychutnať kulinárske špeciality v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). Ubytovanie poskytuje rezervovaná potraviny alebo polpenziu a plnú penziu. Dobrý štart do nového dňa kontinentálne raňajky. Na večeru, hostia môžu vybrať pokrmy a la carte po chuti. Menu je možné objednať na obed. Pre špeciálne kulinárske želania hostí pricestuje diétne požiadavky.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v apartmánovom hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky