Alfamar Beach and Sport Resort & Algarve Gardens
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Tento elegantný hotel sa nachádza priamo na pláži Praia da Falésia a je obklopený dobre udržiavanými záhradami a borovicovými lesmi. Pláž je vzdialená len 50 metrov. Albufeira sa nachádza v cca. 12 km. Za pár minút sa dostanete do centra. Verejná doprava je 200 metrov pred hotelom.

Vlastnosti:
Ubytovať sa môžete v klimatizovanom komplexe v jednom z 12 apartmánov a jednej z 246 dvojlôžkových izieb.Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Služba zahŕňa trezor.Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi (za poplatok).K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.Navyše je tu niekoľko obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.Ďalšie vybavenie komplexu zahŕňa novinový stánok, TV miestnosť a herňu.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.Vybavenie na mieste zahŕňa platenú službu opatrovania detí, lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu a kadernícky salón.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza obývacia izba a kúpeľňa, pre pohodlnú klímu v miestnosti je klimatizácia a individuálne ovládané kúrenie. Väčšina izieb má štandardne balkón. Výhľad na more tiež poskytuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. K dispozícii sú oddelené spálne. K dispozícii sú aj postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor a minibar. Kuchynka je vybavená mini chladničkou. K najlepším dovolenkovým výhodám patrí telefón, TV a rádio. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa. Ako bonus je k dispozícii fén. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Bazén s vonkajšími a vnútornými priestormi vás pozýva na príjemné kúpeľné potešenie.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je snack bar pri bazéne.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v komplexe, ako napríklad:Jazda na bicykli/jazda na horskom bicykli, plážový volejbal, volejbal, golf a tenis za poplatok.Objekt ponúka celý rad možností pre fyzickú aktivitu v krytom priestore, napríklad,Stolný tenis a bedminton, a bude účtovať posilňovňu a biliard.Ubytovanie ponúka celý rad kúpeľných služieb, medzi ktoré patrí sauna a za príplatok kúpele, kozmetický salón a masáže.Zábavný program, živá hudba a detský klub zabezpečia to najlepšie zo zábavy.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Hotel ponúka polpenziu a plnú penziu ako rezervovateľný jedálenský servis. Bohaté raňajky formou bufetu, obed a pestrý večerný bufet sú lahodné a rozmanité.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky