Alfagar Aparthotel
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Resort sa nachádza v blízkosti pobrežia, asi 500 metrov od pláže, ktoré hostia dostať cez cestu a schodisko. obchody, bary a reštaurácie, hostia na asi 1,2 km pred viac nákupných a zábavných podnikov asi 4 km od centra mesta Albufeira k dispozícii. Medzinárodné letisko Faro je cca. 36 km od hotela.

Vybavenie :. 4-hviezdičkový hotel App má celkom 90 bytov. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinová recepcia, 2 výťahy/výťahy, 3 reštaurácie, 3 bary, mini market, vonkajší priestor s 2 samostatnými detské bazény záhrady, solárium, bazén (sladká voda) a obsahujú (sladkej vody) s tobogánom (otvorené ca. 1.5.- 31.10.). Stoličky, slnečníky a matrace sú k dispozícii pre hotelových hostí v bazéne zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmán (1 izba): apartmány (jeden spálne) sú cca. 47 m² a sú vybavené kúpeľňou s vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, obývacia izba/spálňa, oddelená spálňa, kuchynský kút, jedálenský kút, klimatizácia/kúrenie, telefón, satelitná TV (plochá obrazovka), trezorom, mini chladničkou, Wi-Fi (súčasťou balenia) a balkón alebo terasu.
Apartmán s výhľadom na more (1 spálňa): Apartmány s výhľadom na more (1 spálňa) majú výhľad na more s rovnakým vybavením ako apartmán (1 spálňa).
Byt (FAOA12): apartmány sú komfortne zariadené obývacia izba/spálňa a samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou/sprchou, WC, sušič vlasov, kuchynský kút, satelitný TV, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), klimatizácia, trezor, mini chladničkou a terasou výhľad do záhrady (A2G). Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more (2 hodiny ráno) za príplatok.
Apartmán Superior (FAOA12): predstaveným apartmány majú rovnaké vybavenie ako apartmány majú balkón a výhľad na more (A2U).

Rezervovateľné možnosti stravovania: U / BB / HB: Bez stravy / iba ubytovanie. Raňajky formou bufetu. Pri rezervácii polpenzie budete mať aj večeru formou bufetu.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Decentný denné/a večerný zábavný program a pravidelné živou hudbou.

Športy v cene: fitnescentrum (asi 110 m²) a futbal.

Športové a vybavenie: požičovňa bicyklov a tenis. Golfové ihrisko sa nachádza cca. 200 m (miestne subdodávateľom).

Detský program: (. Otvorené od 1.5.-31.10), detské ihrisko a 2 samostatné detské bazény (sladká voda) s tobogánom. Herňa (Herňa, za príplatok). Mini Club (sezónne, od 1.5.-31.10.).

Wellness: krytý bazén / krytý bazén (v cene), turecký parný kúpeľ / hammam (za poplatok) a sauna (za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi (zahrnuté vo verejných priestoroch hotela a v apartmánoch).
Parkovacie miesta (podľa dostupnosti, v cene).
Upratovanie izieb 5 x týždenne, výmena posteľnej bielizne 1 x týždenne a výmena uterákov 3 x týždenne (vrátane).
Opatrovanie detí (na vyžiadanie, za poplatok).
Spoplatnená kyvadlová doprava (v závislosti od dostupnosti, za poplatok).
„Samoobslužné“ práčky (za poplatok, dostupné v sesterskom hoteli Alfagar I Village).

Hotelové kreditné karty: MasterCard a Visa.

Poznámky: Pri registrácii je potrebné zložiť zálohu vo výške približne 150, - € -200, - € v hotovosti alebo na kreditnej karte. Príslušná suma bude vrátená pri odchode, ak nedošlo k poškodeniu.

***
Hoteloví hostia apartmánového hotela Alfgar II môžu využívať zariadenia sesterského hotela Alfagar I Village.

***
Kontakt na hotel:
Alfagar Aparthotel
Estr. de Santa Eulália
8200-594 Albufeira (Algarve)
Portugalsko
Telefón: +351 289 540 220
Fax: +351 289 542 229
E-mail:

Sezónna poznámka: V hoteli FAOA12 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky