Urban Valley Resort & Spa
* * * * *

konečná cena za os.: 299 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Hotel sa nachádza v meste San Gwann. V okolí sa nachádzajú zábavné zariadenia. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je Horná Barakka Gardens (7 km). Centrum mesta je cca. 2 km. Najbližšie mesto Valletta je cca. 2 km. Letisko: MLA cca. 10 km.

vybavenie:


Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej budovy a niekoľkých hospodárskych budov hotel bol rekonštruovaný v roku 2018 a má 121 izieb. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia, spoločenská miestnosť a výťah. Pri bazéne sa nachádza v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia pri bazéne (môže byť spoplatnený) lehátka a slnečníky.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Double Superior: s vaňou alebo sprchou/WC, fén, župan, klimatizácia/kúrenie, telefón, satelitný TV, Wi-Fi, minibar a balkón alebo terasu (ak je k zákazu poplatku.) (Ak sa hodí k zákazu poplatok.).

Rodinná izba Balkón/terasa: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Superior na viac spí.

Junior suite: sú priestranné s rovnaké vybavenie ako Superior Double.

Suita: Je priestrannejšia s rovnakými zariadeniami ako dvojlôžkové izby.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Raňajky alebo polpenzia

Polpenzia: raňajky a večere

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Ak sa platí za poplatok: jazda na koni, golf, kúpele
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (môžu sa vzťahovať poplatky): vodné športy, tenisový kurt

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Životné prostredie:
Upozorňujeme, že od 1. júna 2016 bude účtovaný poplatok vo výške 0,50 EUR na osobu a noc (max. 5, - EUR na osobu/pobyt). Táto daň nie je zahrnutá do ceny zájazdu a musí byť zaplatená priamo hosťom v hoteli. (Zmeny vyhradené)
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.11. - 28.11.2021
299,00 €
22.11. - 30.11.2021
301,00 €
22.11. - 29.11.2021
294,00 €
23.11. - 30.11.2021
294,00 €
23.11. - 1.12.2021
301,00 €