Blue Sea Santa Maria Hotel & Apartments
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta Bugibba. V bezprostrednej blízkosti nájdete 4 ďalšie hotely a rôzne (víno) bary a krčmy. Medzinárodné kasíno, rovnako ako zátoka svätého Pavla, sú v pešej vzdialenosti. Okrem toho je Mosta vzdialená len 3 km a hlavné mesto Valletta je cca. Dosiahlo sa 10 km.

Vlastnosti:
Hostia majú možnosť ubytovať sa v jednom z 225 dvojposteľových izieb alebo 25 apartmánov.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Výťah vedie na väčšinu poschodí.Zariadenia v apartmánovom hoteli zahŕňajú šatňu, trezor a zmenáreň.Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.K dispozícii sú aj obchody.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku apartmánového hotela.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, práčovňa a mince.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, kúrenie a ventilátor pre správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a rádio. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Hostia majú k dispozícii rôzne voľnočasové možnosti, medzi ktoré patrí petanque, biliard, šípky a sauna. Hotel ponúka veľa možností zábavy, vrátane diskotéky, detského klubu a nočného klubu.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, jedáleň, kaviareň, bar a krčma. Hostia sú rozmaznaní v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). Apartmánový apartmán ponúka ubytovanie v nocľah vrátane raňajok, polpenzie, plnej penzie a all-inclusive ako rezervovateľné jedlo. Raňajky, pestrý obedový bufet a pestrý večerný bufet sú lahodné a pestré. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho ubytovacie zariadenie poskytuje občerstvenie. Hotel ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: Visa a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky