Letoviská na Zakynthose

Máme pre vás prirpavené skvelé letoviská a dovolenku na ostrove Zakynthos, ktorú si zaslúžite. Ktoré miesto sa vám najviac páči?

Letovisko Amoudi: Oddýchnite si v pokojnej atmosfére

Malá romantická dedinka na severovýchode ostrova nie je žiadnym živým turistickým letoviskom. Naopak, ide o miesto s atmosférou pokoja a pohody s niekoľkými tavernami, obchodíkmi a miestnymi obyvateľmi žijúcimi svojím životom.

Nájdete tu nedotknutú prírodu s vinicami a olivovými hájmi. Nádherná menšia piesková pláž s pozvoľným prístupom do mora je ako stvorená pre rodiny s deťmi. Do väčších turistických letovísk Alikanas a Alykes je možné dôjsť peši za trištvrte hodiny.

Transfer z letiska: približne 45 min.


Letovisko Laganas: Dovolenka v turistickom raji

Laganas je najväčší a najrušnejší turistický raj na ostrove s pieskovou plážou, ktorá patrí k najvyhľadávanejším a najkrajším v Grécku. Pozvoľný vstup do mora.

Letovisko ponúka veľké množstvo taverien, reštaurácií, barov, obchodíkov, diskoték a zábavy. Je vzdialené asi 8 km od hlavného mesta.

Transfer z letiska: približne 25 min.

Letovisko Tsilivi: Romantické zákutia a ocenená pláž

Patrí medzi väčšie a obľúbené letoviská na ostrove. Je obklopené krásnou prírodou, ktorá ponúka rôzne romantické zákutia, ale i veľké množstvo obchodíkov, reštaurácií, taverien a barov.

Ďalšie príležitosti na zábavu sú v neďalekom hlavnom meste, s ktorým je pravidelné spojenie miestnym autobusom.

Dlhá pláž so zlatým pieskom má pozvoľný vstup do mora s čistou vodou a poskytuje výhľad na susedný ostrov Kefalónia. Táto pláž bola ocenená modrou vlajkou EÚ.

Transfer z letiska: približne 40 min.