Lymberia
* * * * *

konečná cena za os.: 492 €
Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety Informácie o destinácii

Popis hotela


Poloha: Hotel sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mesta Faliraki. Je to asi 700 metrov od dlhej piesočnato-okruhliakovej pláže a asi 1 km od mesta Faliraki. Mesto Rhodos s historickým starým mestom je vzdialené približne 14 km.

Vybavenie: Rodinný hotelový komplex so 156 izbami má 1 hlavnú budovu a 4 pomocné budovy, recepciu s požičovňou trezorov, reštauráciu, spoločenskú miestnosť s TV kútikom a barom. V celom komplexe je Wi-Fi pripojenie na internet. V krásnej záhrade sa nachádza veľký sladkovodný bazén s integrovaným detským bazénom, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi (v cene) a bazén / snack bar.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba superior: Moderné izby Superior majú otvorený sprchovací kút / WC, satelitnú TV s plochou obrazovkou, telefón, chladničku, trezor na prenájom, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, zariadenie na prípravu kávy / čaju (denné doplňovanie) a osušky (za zálohu) a balkón alebo terasa. Jedna fľaša vody a jedna fľaša vína pri príchode (DSU, KDU, DRU).
Voliteľne je možné rezervovať si ho aj na jedno použitie (DSE) alebo ako izbu vyššej ekonomiky (2US).

Rezervovateľné možnosti stravovania: All Inclusive: Všetky jedlá formou bufetu.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie a káva od 10:30 do 12:00 a od 15:30 do 17:30, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje ako nealkoholické nápoje, domáce víno, čapované pivo a ouzo od 10:30 do 23:00 Ostatné alkoholické nápoje (whisky, brandy, vodka, rum, tequila a gin) od 16:00 do 23:00.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: Príležitostné večerné akcie

Šport za poplatok: tenisový kurt, vodné športy na pláži (sezóna).

Detský program: detská postieľka zdarma. Detský bazén.

Hotelová služba: Od leta 2018 bude v celom komplexe zahrnuté Wi-Fi pripojenie na internet

Poznámky: Nevhodné pre vozičkárov. Zvieratá nie sú povolené.
***
Transfer z letiska je približne 30 minút.
Smery:
Na letisku odbočte doľava a pokračujte po ceste smerom na mesto Rhodos / Faliraki. Na prvom semafore zahnite doprava smerom na Faliraki / Lindos. Choďte po ceste priamo na rýchlostnú cestu smerom na Faliraki / Lindos a tam odbočte doprava. Vo Faliraki odbočte na prvej svetelnej križovatke doľava a potom pokračujte rovno ďalej. Hotel Lymberia sa nachádza na druhej križovatke vpravo.
***
Pri pobytoch od 1. januára 2018 vyberá grécka vláda daň za noc, ktorá je splatná hosťovi na mieste, porovnateľnú s turistickou daňou. Suma závisí od typu / kategórie ubytovania a je odstupňovaná od 0,50 EUR do 4 EUR za deň a izbu.
Národná kategória 1 - 2 hviezdičky 0,50 EUR
Národná kategória 3 hviezdičky 1,50 eura
Národná kategória 4 hviezdičky 3 eurá
Národná kategória 5 hviezdičiek 4 eurá

Poznámka 2: Kontaktné údaje hotela: e-mail: Telefón: 0030-2241085676 Fax: 0030-2241085826
V katalógu „Grécko · Cyprus“ leto 2021 na strane 141.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky