Siva Sharm
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Tipy ETI:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • veľkolepý podmorský svet
  • Pekná poloha na náhornej plošine
  • WiFi v piano bare
  • Detský klub ETI Maxi


Umiestnenie:

Siva Sharm je súčasťou reťazca RED SEA HOTELS od roku 2014. Hotel sa nachádza v Sharks Bay priamo na cca. Súkromná kamienková pláž s dĺžkou 350 m s koralovým útesom na mori. Pre pohodlný vstup do hlbších vôd máte kúpacie mólo (odporúčame ďalšie kúpacie topánky) a obchody na šnorchlovanie. Cca. Centrum rušného zálivu Na'ama je vzdialené 12 km a ponúka množstvo nákupných a zábavných možností. Letisko je vzdialené cca. 10 minút autom.Zariadenie:

Komfortný hotel má nádherný výhľad na Tiranský prieliv a Červené more. Hotelový komplex má celkom 542 izieb. Ponúka priestrannú vstupnú halu s recepciou a posedením, Wi-Fi pripojenie na internet (zdarma v piano bare), hlavnú reštauráciu s vonkajšou terasou, 3 reštaurácie à la carte (talianske a čínske špeciality, rybacia reštaurácia Green Land za poplatok) , niekoľko barov, Obchody, kaderníctvo a amfiteáter. V zaujímavom a pestrom vonkajšom areáli s množstvom zelených plôch a paliem je priestranný sladkovodný bazén (cca 2 625 m 2 ) so slnečnými terasami a snack barom pri bazéne. Použitie lehátok, slnečníkov a vankúšov je zahrnuté v bazéne a na pláži v závislosti od dostupnosti, uteráky sú k dispozícii prostredníctvom moderného kartového systému.Izba:

Štandardné izby (DZN/EZN) sú vybavené vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, telefónom, TV so satelitným príjmom, mini chladničkou, klimatizáciou (sezónne) a balkónom alebo terasou. Všetky izby majú rovnaké základné vybavenie, väčšie izby typu Superior (DZS/EZS) a výhľad na more (DZV/EZV) majú navyše výhľad na more.
Pri rezervácii s 2 dospelými a 1-2 deťmi alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelky.Šport a zábava:

Tenis (od 16,00 za poplatok), plážový volejbal, futbalové ihrisko, šípky, posilňovňa a multifunkčný kurt; počas dňa zábavný a zábavný program a príležitostne večerné predstavenia.
Za poplatok: masáže, sauna a turecký hammam, biliard a vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži. V hoteli sa nachádza škola potápania Aquarius.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame vám predobjednať si detskú službu na čísleAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere s bohatými bufetmi, občerstvením a pečivom počas dňa, miestnymi nealkoholickými nápojmi 24 hodín a miestnymi alkoholickými nápojmi (víno len počas jedla v bufetovej reštaurácii) od 10:00 do polnoci v baroch.
Je povinnosťou nosiť náramok all inclusive. Viac informácií o all inclusive programe a ďalších službách získate za príplatok na mieste.Hlavné prvky katalógu:
  • veľkolepý podmorský svet
  • pekná lokalita na náhornej plošine
  • WiFi v piano bare
  • Detský klub ETI Maxi


Poznámka: V Egypte je povinná vízová povinnosť. Na získanie víza musí byť vstupný doklad (odporúčame pas) platný 6 mesiacov po skončení cesty. Vstupné vízum do Egypta nie je zahrnuté v cene zájazdu. Vydávanie víz pred vstupom cez Egypt. Veľvyslanectvo Berlín / konzuláty v súčasnosti stojí 22 EUR za vízum. Ako nemecký turista dostanete vízum aj po prílete na egyptské letisko (25 USD / vízová nálepka približne 22 EUR). Na mieste je k dispozícii vízová služba. 28, - € / os. a zahŕňa víza vrátane spracovania a pečiatkovania, čo šetrí čas pri vstupe.

Pobyt v hoteli: V RED SEA HOTELS je neskoré odhlásenie, tj. Hotelová izba a rezervované jedlá sú vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia. Vo všetkých ostatných hoteloch končí hotelová služba o poludnie v posledný deň pobytu v hoteli. ETI má pre niektoré hotely osobitné predpisy.

Poznámka: cestovanie s obmedzenou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že naše hotelové ponuky nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Ak však máte záujem, radi si vyžiadame ďalšie informácie pre vaše osobné potreby.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky