Sharm Grand Plaza
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Miesto:
Hotel Beach sa nachádza asi 8 km od medzinárodného letiska Sharm El Sheikan.

Vlastnosti:
Rezort víta hostí na celkovo 547 izieb. Hostia sú vítaní v lobby, aby našli recepciu s check-in/out služby. Dekor obsahuje bankomatu. WiFi (bez poplatku) ponúka cestujúcim prístup k internetu. Na nákupy a prechádzky sa môžu použiť obchod so suvenírmi a inými obchodmi. Deti sa môžu ponáhľať na obsah svojho srdca na ihrisku. Ďalšie vybavenie strediska zahŕňajú novinový stánok a knižnicu. V prípade potreby sú cestujúci k dispozícii so súkromnými parkovacími priestormi (bezplatne). Medzi ďalšie ponuky patrí požičovňa áut, lekársku starostlivosť, izbovú službu, práčovňu a kaderníctvo.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia zaisťuje príjemnú klímu miestnosti. Na balkóne alebo terase môže byť pre hostí uvoľnený. K dispozícii je tiež bezpečný a minibar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlnými funkciami s telefónom, televízorom a WiFi (bez poplatku). V kúpeľoch je sušič vlasov. Rodinné izby sú k dispozícii pre rodiny s deťmi.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, vrátane baru a lobby bare. Osviežujúce nápoje na pláži zabezpečiť príjemné chvíle.

Šport/Zábava:
Či už športovci alebo relaxačné, hostia môžu plávať v jednom zo 4 vonkajších bazénov niekoľko dĺžok, zatiaľ čo deti majú priestor plánovania pre seba. Vírivé lávky pre svalovú relaxáciu (bez nabíjania). Pohodlná relaxácia sľubuje vírivku v oblasti kúpania. Kto robí zmysel pre pohyb, tenis a lukostreľbu. Pre športové aktivity v ubytovaní sú cestujúci posilňovňa a charitatívne biliard na výber. Rezort ponúka rôzne kúpeľné služby, ako je sauna, parná salón, kozmetický salón a masážne aplikácie. Zábavné programy pre dospelých a deti robia pobyt hostí pestrý.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v zariadení: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámky:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí, ktorí nemajú bydlisko v Európskej únii na "rezervácie only" môže dôjsť v problémoch cieľovej oblasti kontrole v hoteli. V takom prípade, hotelieri sú oprávnené žiadať platby na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Zimné mesiace:
Pokyny pre nastavenie počas zimných mesiacov

Upozorňujeme, že vzhľadom na klimatické podmienky počas zimných mesiacov alebo niektorých zariadení nemožno použiť, alebo len v obmedzenej miere kvôli nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa vzťahujú predovšetkým na pláž a bazén zariadení, zábavné a športové ponúk vonku. uvedené v popise objektu klimatizačných jednotiek sú prirodzene v zimných mesiacoch, kedy vykurovanie.

Regulácia imigrácie Egypt:
Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

• Upozorňujeme, že po prílete na letisku dať turistické vízum sa vydáva pri príchode. Tieto náklady sú cca. 32 EUR (vr. Poplatok za spracovanie) na osobu a bude zaplatená po príchode na miesto.

• Výška poplatkov za víza nie je určená egyptského zákona po rezervácii termíne, ale po dni odchodu. Mala zvýšiť poplatky za víza pred odchodom alebo poklesu, čím sa zvyšuje aj poplatok za služby sa zníži.

• Informujte sa prosím o aktuálnej bezpečnostnej informácie zo zahraničia do cieľovej destinácie na rovnakej alebo na telefónnom čísle 030-18172000.

• Ponuka pre rezervácie hotelov platí len pre účastníkov cesty, ktorí si rezervovali letenku prichádzajúce z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a môže poskytnúť podporné dôkazy. Hotelieri majú nárok bez detekcie letu-site, rezidentmi na podporu platby alebo mať knihu späť

 
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky