Renaissance Golden View Beach Resort
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej skalnej/skalnej pláži "Hotel" (odporúča sa kúpacia obuv) strediska Sharm El Sheikh-South. Na pláž sa ľahko dostanete kyvadlovou dopravou (v závislosti od sezóny, prípadne za poplatok). V cca. 2 km vzdialené nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšou atrakciou je Soho Squar (cca 25 km). Centrum mesta je cca. 10 km. Najbližšie mesto Káhira je cca. Vzdialenosť 500 km. Letisko: SSH cca. 20 km.

vybavenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej budovy a niekoľkých hospodárskych budov hotel má 385 izieb rozložená na dvoch podlažiach.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor, lobby bar, kaderníctvo, minimarket, obchod a 5 barov, internetový kútik a Wi-Fi (vo verejných priestoroch).K vybavenosti patrí niekoľko reštaurácií (medzinárodná, à la carte a talianska) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar a kaviareň ponúkajú aj malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), integrovaný detský bazén a samostatný detský bazén.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby typu Deluxe (36 m²): Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, županmi, klimatizáciou, satelitnou televíziou, prístupom na internet (za príplatok), telefónom, minibarom Balkón alebo terasa.

Dvojlôžková izba Premium Sea View (asi 42m2): Sú inak identické vybavenie ako dvojlôžková izba Deuxe trochu priestrannejšia a má balkón s výhľadom na more.

Rodinné suity (asi 92 metrov štvorcových): majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, oddelenú obývačku/spálňu, kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a sporákom, klimatizáciu, dve satelitné televízory, za poplatok), trezor na prenájom, zariadenie na prípravu kávy a čaju a balkón alebo terasu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, popoludní káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú od 11:00 do 23:00 v každom otvorenom bare. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Opatrovanie detí pre deti od 4 - 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
 - Pool samostatné a integrované do detského
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to vhodné, za poplatok: aerobik, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, potápanie, posilňovňa, tenis, masáže, sauna, kúpele, parný kúpeľ, vírivka
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (ak je to za poplatok): Vodné športy, tenisový kurt
- Zábava pre dospelých
- večerné prehliadky
 - Živá hudba

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

správu Adresa:


Upozorňujeme, že v hoteli od 01.05.2019 do cca. 11.06.2020 Prebiehajú renovačné práce. To môže viesť k poškodeniu zraku a zvuku.

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky