Maritim Jolie Ville Resort & Casino
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Umiestnenie:
Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži na pobreží Červeného mora v Naama, neďaleko mesta El Souk, kam sa ľahko dostanete pešo k širokej škále obchodov a nočného života. Letisko Sharm El Sheikh je vzdialené cca. 15 km ďaleko.

Zariadenie:
Klimatizované stredisko má 396 dvojlôžkových izieb. Hostia sú vítaní v lobby, aby našli recepciu s check-in/out služby. Zriadenie ubytovania zahŕňa úschovňu batožiny a bankomat. WiFi vo verejných priestoroch (bezplatne) umožňuje cestujúcimzostať v kontakte s okolitým svetom v kontakte. Pomoc pri rezervácii výletov sú k dispozícii na turné stola. Súčasťou komplexu je prípadne bezbariérový zariadenie. Supermarket a ďalšie obchody možno použiť pre nákupy a prechádzky. Krásna záhrada a detské ihriská sú súčasťou areálu rezortu. Ak je to potrebné, aby cestujúci s Súkromné ​​parkovisko (bez poplatku). Medzi ďalšie vybavenie patrí bezpečnosť 24 hodín denne, na vyžiadanie, stráženie detí poplatok, stráženie detí, požičovňa áut, lekárska pomoc, transfery, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo a hotelový lekár. Kyvadlová doprava je ponúkaný.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - aj klimatizácie a kúrenia sú najlepšie vnútornú klímu. Balkón alebo terasa je možné uvoľniť pre hostí. Všetky izby majú manželskú posteľ alebo king-size posteľou. Prístelky a detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie za poplatok. Bezpečné a za poplatok, minibar sú zahrnuté. Čaj/kávovar je tiež štandardnou výbavou. Rôzne komunikačné a zábavné sú komfortné zázemie s prístupom na internet, telefón,TV a Wi-Fi za predpokladu (za poplatok). V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov. Bezbariérové ​​izby sú k dispozícii. Ubytovanie ponúka rodinné izby, nefajčiarske izby a fajčenie.

Šport / zábava:
Či už aktívne alebo hľadajú zotavenie, môžu hostia relaxovať v jednom z dvoch vonkajších bazénov plávať niekoľko dĺžok, zatiaľ čo deti majú bazénik pre seba. Tobogánom poskytuje vodné zábavu pre mladých aj starých. Komfortné lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase. Vírivku kysne pre svalovú relaxáciu (bez poplatku). Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. K dispozícii je tiež bazén/snack bar. V areáli je rozsiahly športový program s bocce, plážový volejbal, volejbal, golf, rovnako ako tenis. Rôzne športov, vrátane vodných športov ako je kanoistika a aqua fitnes a za poplatok vodné, windsurfing, banán plavby loďou, plachtenieKatamarán, kajak a potápanie. Vodné bicykle plavby loďou, banán plavby loďou, katamarán a potápanie sú organizované tretími stranami. Komplex ponúka športové fanúšikovia tiež mnoho aktivít v interiéri, a to, posilňovňa, stolný tenis, biliard, šípky, jogy a aerobiku. Ubytovanie ponúka v kúpeľoch niekoľkými aplikáciami, vrátane sauny, parný kúpeľ a kozmetický salón, a za príplatok, kúpeľov a masáží. Ostatné voľnočasové aktivity patrí zábavný program, živá hudba, detský klub, mini diskotéka a kasíno.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznávaní kulinárskymi špecialitami v jednej zo 4 reštaurácií (nefajčiarske, klimatizácia a vysoká stolička). Areál ponúka rezervovať cateringové služby ubytovanie vr. Raňajky, polpenzia, plná penzia a all-inclusive. Kontinentálne raňajky formou bufetu a à la carte nástrahy ráno z postele. Na obed a večeru, tam sú pochúťky z bufetu alebo à la carte. Okrem toho, obedy sú podávané formou menu. Tiež vegetariánske jedlá potešia maškrtné jazýčky cestovatelia. Za poplatok, kuchári pripraviť tiež diétne jedlá. Okrem toho poskytuje ubytovacie občerstvenia. Areál ponúka celý rad alkoholických i nealkoholických nápojov.

Tipy:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí, ktorí nemajú bydlisko v Európskej únii na "rezervácie only" môže dôjsť v problémoch cieľovej oblasti kontrole v hoteli. V takom prípade, hotelieri sú oprávnené žiadať platby na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Regulácia imigrácie Egypt:
Pre našich hostí so všetkými ostatnými cieľovými letiskami v Egypte:

• Upozorňujeme, že po prílete na letisku dať turistické vízum sa vydáva pri príchode. Tieto náklady sú cca. 32 EUR (vr. Poplatok za spracovanie) na osobu a bude zaplatená po príchode na miesto.

• Výška poplatkov za víza nie je určená egyptského zákona po rezervácii termíne, ale po dni odchodu. Mala zvýšiť poplatky za víza pred odchodom alebo poklesu, čím sa zvyšuje aj poplatok za služby sa zníži.

• Informujte sa prosím o aktuálnej bezpečnostnej informácie zo zahraničia do cieľovej destinácie na rovnakej alebo na telefónnom čísle 030-18172000.

• Ponuka pre rezervácie hotelov platí len pre účastníkov cesty, ktorí si rezervovali letenku prichádzajúce z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a môže poskytnúť podporné dôkazy. Hotelieri majú nárok bez detekcie letu-site, rezidentmi na podporu platby alebo mať knihu späťZimné mesiace:
Pokyny pre nastavenie počas zimných mesiacov

Upozorňujeme, že vzhľadom na klimatické podmienky počas zimných mesiacov alebo niektorých zariadení nemožno použiť, alebo len v obmedzenej miere kvôli nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa vzťahujú predovšetkým na pláž a bazén zariadení, zábavné a športové ponúk vonku. uvedené v popise objektu klimatizačných jednotiek sú prirodzene v zimných mesiacoch, kedy vykurovanie.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky