Ghazala Gardens
* * * * *

konečná cena za os.: 502 €
Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Tipy ETI:
 • ETI neskoro odhlásenie
 • Rôznorodá krajina lagúnového bazéna
 • Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
 • Najlepšie miesto pre kluby v Šarm
 • Centrálne umiestnený v zálive Na'ama
 • Očarujúci vkus
 • Veľmi obľúbený u stálych hostí


Umiestnenie:

Hotelový komplex v núbijskom štýle sa nachádza v krásnom zálive Na'ama, v centre mesta Sharm El Sheikh. Je oddelený sesterským hotelom Ghazala Beach a cestou z jemnej súkromnej pláže. Záhrady Ghazala sú ideálnym východiskovým bodom pre návštevníkov na najhorúcejšie kluby a sú to len krátke spoje z letiska Sharm El Sheikh.Zariadenie:

V priestrannej hlavnej budove sa nachádza recepcia (k dispozícii sú nemecké jazykové znalosti) a vstupná hala s lobby barom, ktorý je otvorený 24 hodín denne (za poplatok), bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet tu, internetový kútik (za poplatok) ) a malú knižnicu. 280 pohodlných dvojlôžkových izieb je rozložených do niekoľkých dvojposchodových budov, ktoré sú distribuované vo vkusne zariadených a dobre udržiavaných záhradách. Fantasticky navrhnutá krajina so sladkovodnými bazénmi s integrovanou umelo vytvorenou piesočnou plážou a samostatným detským priestorom pozýva na plávanie. V zime je bazén vyhrievaný. Tu a na pláži dostanete bezplatne ležadlá, vankúše a slnečníky, k bazénu a na pláži osušky s osuškovou kartou.
Kulinárske špeciality zahŕňajú brazílsko-juhoamerickú reštauráciu O Fogo, fajitas v mexickej reštaurácii alebo čerstvú pizzu a cestoviny v talianskej reštaurácii a koktaily v bare Mango Cocktail.Izba:

Moderne zariadené dvojlôžkové izby (DR/SR) sú cca. 28 m 2 veľké a majú kúpeľňu alebo sprchu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu (sezónne), chladničku, trezor, SAT TV, telefón, balkón a rozkladaciu pohovku.
Juniorské apartmány (DZJ/EZJ) majú rovnaké vybavenie, ale sú cca. 38 m 2 priestrannejšie.
Niektoré suity Junior sú tiež k dispozícii s priamym prístupom do bazéna (DJP/EJP).
Pri rezervácii dvojlôžkovej izby (Standard) s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo suity Junior s 2 dospelými a 1 2 deťmi alebo 3 osobami sú hotelové izby vybavené manželskou posteľou a prístelkami.Šport a zábava:

Biliard, stolný tenis, vodný aerobik, potápanie a šnorchlovanie (kurzy za poplatok).Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame vám predobjednať si detskú službu na čísleAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu. V hlavných reštauráciách budete rozmaznávaní jedlami z celého sveta, na tematické večery formou bufetu so živými varnými stanicami. V skle dostanete miestne nealkoholické nápoje 24 hodín, miestne alkoholické nápoje od 10:00 do polnoci. Na večeru sa vyžaduje vhodné oblečenie. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a ďalších službách za príplatok je k dispozícii na mieste.Hlavné prvky katalógu:
 • Najlepšie miesto pre kluby v Šarm
 • Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
 • Centrálne umiestnený v zálive Na'ama
 • Očarujúci vkus
 • Veľmi obľúbený u stálych hostí


Informácie o cene:

dňa 04.01.2020
z Mníchova
v dvojlôžkovej izbe
s all inclusivePoznámka: V Egypte je povinná vízová povinnosť. Na získanie víza musí byť vstupný doklad (odporúčame pas) platný 6 mesiacov po skončení cesty. Vstupné vízum do Egypta nie je zahrnuté v cene zájazdu. Vydávanie víz pred vstupom cez Egypt. Veľvyslanectvo Berlín / konzuláty v súčasnosti stojí 22 EUR za vízum. Ako nemecký turista dostanete vízum aj po prílete na egyptské letisko (25 USD / vízová nálepka približne 22 EUR). Na mieste je k dispozícii vízová služba. 28, - € / os. a zahŕňa víza vrátane spracovania a pečiatkovania, čo šetrí čas pri vstupe.

Pobyt v hoteli: V RED SEA HOTELS je neskoré odhlásenie, tj. Hotelová izba a rezervované jedlá sú vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia. Vo všetkých ostatných hoteloch končí hotelová služba o poludnie v posledný deň pobytu v hoteli. ETI má pre niektoré hotely osobitné predpisy.

Poznámka: cestovanie s obmedzenou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že naše hotelové ponuky nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Ak však máte záujem, radi si vyžiadame ďalšie informácie pre vaše osobné potreby.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.11. - 14.11.2021
502,00 €
14.11. - 21.11.2021
496,00 €
21.11. - 28.11.2021
457,00 €
21.11. - 29.11.2021
573,00 €
22.11. - 30.11.2021
573,00 €