Mali ste problém na Vašom lete?

Cestovná kancelária FIRO-tour v spolupráci so spoločnosť Click2Claim Vám ponúka jedinečnú možnosť, ako si bezplatne preveriť vznik nároku na tento druh finančnej kompenzácie.

V krátkom čase sa dozviete, či Váš nárok je oprávnený. Ak áno, môžete prostredníctvom cestovnej kancelárie FIRO-tour a nášho profesionálneho partnera v danom obore, ktorým je spoločnosť Click2Claim podať žiadosť o odškodnenie.

Click2Claim je spoločnosť, ktorá sa profesionálne zaoberá vymáhaním kompenzácií od leteckých spoločností a spoločne s cestovnou kanceláriou FIRO-tour pomôže aj Vám.

MALI STE PROBLÉM S VAŠIM LETOM? ZADARMO PRE VÁS OVERÍME MOŽNOSŤ FINANČNÉHO ODŠKODNENIA.

36 mesiacov spätne pre Vás preveríme možnosť nároku na finančnú kompenzáciu za:
• Meškanie letu (3 hod. a viac)
• Zrušenie letu
• Odopretie nástupu na palubu
• Zmeškanie nadväzujúceho letu

Podľa platnej európskej legislatívy máte v konkrétnych prípadoch nárok na kompenzáciu vo výške 250 – 600,- € v závislosti na vzdialenosti letu. Povinnosť odškodnenia sa vzťahuje aj na charterové lety.

Príklad: Rodina (2 dospelí a 2 deti) mala podľa cestovných pokynov odletieť z Hurghady v Egypte charterovou linkou o 01:05 hod. Lietadlo malo technickú poruchu. Čakanie na náhradné lietadlo spôsobilo, že let mal meškanie 4,5 hodiny. Napriek tomu, že podľa všeobecných zmluvných podmienok cestovnej zmluvy je prvý a posledný deň zájazdu určený na dopravu, letecký dopravca v tomto prípade nedodržal letový poriadok pre túto charterovú linku a cestujúci si môžu uplatniť nárok na kompenzáciu s odvolaním sa na Nariadenie (ES) 261/2004 vo výške 1600 EUR.

Ak ste mali na Vašom lete problém s výrazným meškaním, zrušením alebo presmerovaním letu, stačí iba vyplniť žiadosť a my sa postaráme.