Tieto dovolenkové rezorty sú skutočnou špičkou. A to nielen vďaka skvelému ubytovaniu a stravovaniu. V porovnaní s inými all inclusive hotelmi sú ich obrovskou prednosťou zábavné aktivity, ktoré uvítajú najmä rodiny s deťmi.

Sultan of Dreams***** (Turecko)

Plánujete letnú dovolenku s rodinou a vašou vysnívanou destináciou je Turecko? Odporúčame vám poobzerať sa po 5-hviezdičkovom hoteli Sultan od Dreams, ktorý sa nachádza v juhozápadnej časti krajiny, konkrétne na Tureckej riviére.

ubytovanie v sultan of dreams
Ubytovanie v Sultan of Dreams*****

Hotel je situovaný hneď vedľa pieskovo-kamienkovej pláže. Okrem toho sa môžete tešiť na dva vonkajšie bazény, vnútorný a relaxačný bazén a bazén pre deti.

Ak vás kúpanie omrzí a zažiada sa vám trochu adrenalínu, zájdite do tamojšieho aquaparku, ktorý má až osem šmýkľaviek.

nadherny hotelovy resort s toboganmi

Spomedzi ďalších benefitov, ktoré uvítajú najmä rodiny s deťmi, pripomíname, že súčasťou hotela je miniklub pre deti od 4 – 12 rokov a ihrisko. Pre najmenších návštevníkov je zabezpečený aj detský bufet a minidisco.

Aby ste mali istotu, že strávite dovolenku v tomto rezorte, rezervujte si termín čo najskôr. Navyše, prvé dieťa s vami pocestuje len za jedno euro.

Viac informácií o rezorte Sultan of Dreams*****

- štandardné dvojlôžkové izby s prístelkami a rodinné izby
- stravovanie ultra all inclusive
- letecky z Bratislavy a Košíc
- cena: od 629 eur/osoba

Lindos Princess Beach***** (Grécko)

Rezort Lindos Princess Beach sme už na našom portáli spomínali niekoľkokrát. No keďže ide o skutočnú špičku medzi all inclusive hotelmi, nesmieme naň zabudnúť ani teraz.

Ako možno viete, rezort Lindos Princess Beach je situovaný na gréckom ostrove Rhodos. Jeho polohu hodnotíme pozitívne najmä preto, že hneď vedľa neho nájdete pláž ocenenú modrou vlajkou.

hotel lindos princess beach

V porovnaní s inými hotelmi sa môže pochváliť aj priestrannými izbami pre rodiny, ktoré sa dajú rezervovať v blízkosti pláže alebo s výhľadom na more.

V čase, keď si budete chcieť dopriať relax a trochu oddychu od detí, vezmite ich do detského klubu Firáčik, ktorý je v ponuke počas celej letnej sezóny. Vaše ratolesti sa majú na čo tešiť – skúsení animátori pre ne pripravujú zaujímavé aktivity ako maľovanie na tvár, karneval či mini olympiádu.

Pre úplné vyžitie sa spoločne vyberte k vonkajším bazénom. Okrem hlbších so sladkou vodou sú k dispozícii aj dva detské bazény so šmýkľavkami. A to si počas rodinnej dovolenky jednoducho nesmiete nechať ujsť.

tobogany v hoteli lindos princess beach

Viac informácií o rezorte Lindos Princess Beach*****

- stravovanie all inclusive
- prvé dieťa cestuje za jedno euro
- letecky z Bratislavy a Košíc
- cena: od 629 eur/osoba

Zoraida Park & Garden Resort***** (Španielsko)

O čosi lacnejšou, no nemenej atraktívnou je dovolenka v španielskom rezorte Zoraida Park & Garden. A že to bude pre deti skutočný zážitok, o tom svedčí hneď niekoľko príležitostí na zábavu.

Počas letnej sezóny na nich čakajú animátori z detského klubu Firáčik. Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na ihrisko a aquapark s atrakciami a toboganmi.

hotel zoraida park garden resort

Dospelákov zrejme viac zaujíma ubytovanie, forma stravovania či to, ako sa do rezortu dostanú. Na rozdiel od iných letovísk, do Zoraida Park & Garden sa dá letecky dostať len z Bratislavy.

štandardne zariadena izba
Štandardne zariadené izby v rezorte Zoraida Park & Garden*****

Čo sa týka ubytovania, na výber máte až z vyše 800 štandardných izieb s balkónom alebo terasou. No a keďže tento zoznam zahŕňa len all inclusive hotely, aj pri tomto rátajte s plnou penziou.

Za príplatok si môžete dopriať all inclusive Gold, čo znamená, že počas pobytu sa môžete ísť najesť aj do a'la carte reštaurácie.

Viac informácií o Zoraida Park & Garden Resort*****

- prvé dieťa cestuje za jedno euro
- bezprostredne vedľa pláže
- bohatý animačný program
- cena: od 559 eur/osoba

Kotva**** (Bulharsko)

Z temperamentného Španielska sa presunieme na Balkán, a to konkrétne do Bulharska. Práve tam nájdete 4-hviezdičkový all inclusive hotel Kotva, ktorý je pre deti hotovým rajom. Čaká tam na nich detský bazén s vodnými atrakciami.

krasny resort s toboganmi

Rovnako sa môžu tešiť aj na pirátsku loď, šmýkľavky a niekoľko toboganov. Aby bola zábava aj mimo aquaparku, animátori pre deti pravidelne organizujú minidisco.

Podobne ako pri iných all inclusive hoteloch, aj v tomto si môžete vybrať, či chcete bývať v štandardnej izbe (celkovo ich je 321) alebo v apartmáne (tých je 150).

Na vás zostáva i to, či sa budete počas dovolenky kúpať len v priestoroch hotela, alebo vybehnete aj tamojšiu pláž. Tá je od rezortu vzdialená 250 metrov.

rezort kotva

Viac informácií o rezorte Kotva****

- prvé dieťa cestuje za jedno euro
- letecky z Bratislavy a Košíc
- južná časť Slnečného pobrežia
- cena: od 279 eur/osoba

Concorde Deluxe Resort***** (Turecko)

Na Tureckú riviéru sa ešte raz vrátime. V tejto oblasti je totižto situovaný najlepší turecký all inclusive hotel a jeden z najlepších v celej Európe.

concorde deluxe resort
Concorde Deluxe Resort je najlepším all inclusive hotelom v Turecku.

Služby sú poskytované formou ultra all inclusive. To znamená, že okrem plnej penzie máte k dispozícii až šesť a'la carte reštaurácií (talianska, domáca či BBQ kuchyňa), detské bufety, cukráreň a tiež pokrmy pre vegetariánov.

vyborna strava aj pre deti

Samozrejme, počas dovolenky nezostanú sklamané ani deti. V Concorde Deluxe Resort na ne čakajú dva bazény so šmýkľavkami, miniklub Moppet či detské ihrisko. Za príplatok sa dá zabezpečiť opatrovanie detí alebo prenájom detského kočíka.

No a že vo vybraných termínoch cestuje prvé dieťa len za jedno euro, už snáď ani nemusíme pripomínať.

Viac informácií o Concorde Deluxe Resort*****

- hneď vedľa pláže ocenenej modrou vlajkou
- vyše 400 štandardne zariadených izieb
- letecky z Bratislavy a Košíc
- cena: od 629 eur/osoba

Crystal Rocks*** (Severný Cyprus)

Ak chcete na rodinnej dovolenke čo-to ušetriť, no zároveň hľadáte rezort s all inclusive službami, Crystal Rocks na Severnom Cypre je správnou voľbou.

crystal rocks

Okrem plnej penzie formou bufetov môžete rátať aj s blízkosťou pieskovej pláže a zadarmo poskytovanými ležadlami v jej priestoroch. Obzvlášť deti sa môžu tešiť na zábavné aktivity, ktoré počas hlavnej dovolenkovej sezóny zabezpečujú animátori z detského klubu Firáčik.

Najmenších dovolenkárov iste poteší, že k rezortu patrí detské ihrisko a aquapark s toboganmi a šmýkľavkami. Ak sa rozhodnete vycestovať ešte v júni, prvé dieťa dovolenkuje v Crystal Rocks len za jedno euro.

tobogany v hoteli crystal rocks

Viac informácií o rezorte Crystal Rocks***

- 74 štandardne zariadených izieb s klimatizáciou
- 15 km od centra Famagusty
- letecky z Bratislavy a Košíc
- cena: od 349 eur/osoba

Mayor Capo di Corfu***** (Grécko)

Dva tobogany, detské bazény, miniklub či špeciálna strava – aj vďaka týmto službám si rezort Mayor Capo di Corfu vaše deti jednoducho zamilujú.

Rovnaký luxus si, samozrejme, môžete dopriať aj vy. Stravovanie formou bufetov nezahŕňa len bežné pokrmy, ale aj špeciálne slané a sladké pochutiny, pravidelné snacky, nápoje rôznych druhov či dokonca bezlepkovú stravu.

mayor capo di corfu

Nadštandard je rovnako spojený aj s ubytovaním. Súčasťou hotela je až 253 moderne zariadených rodinných izieb.

Ako pri mnohých iných hoteloch z ponuky CK FIRO-tour, aj na tento sa vzťahuje špeciálna zľava, ktorú uvítajú rodiny s deťmi. Ak si totižto rezervujete dovolenku na jún, prvé dieťa cestuje len za jedno euro.

hotel mayor capo di corfu

Viac informácií o rezorte Mayor Capo di Corfu*****

- hneď vedľa pieskovej pláže s pozvoľným vstupom do mora
- letecky z Bratislavy
- množstvo športových a relaxačných aktivít-
- cena: od 699 eur/osoba

Mediterraneo Bay & Resort***** (Španielsko)

Mediterraneo Bay & Resort, ktorý nájdete v španielskej Almerii, je novinkou v ponuke CK FIRO-tour. No aj za krátky čas rezort stihol zaujať mnohých dovolenkárov.

Veľkým lákadlom sú predovšetkým špičkové služby spojené s ubytovaním, stravovaním či voľnočasovými aktivitami. Ale vezmime to postupne.

mediterraneo bay

Ako sme spomínali pri predošlom rezorte, aj v Mediterraneo Bay & Resort si návštevníci pochutia nielen na bežných pokrmoch, ale aj alkoholických či nealkoholických nápojoch (za nás odporúčame typickú sangriu) a pochutinách, ktoré sa podávajú počas celého dňa.

Na tomto rezorte sa nám páči, že tamojší aquapark je prispôsobený všetkým vekovým kategóriám. V časti AQUA-BABY sa vyšantia deti, na ktoré tu čakajú šmýkľavky a vodopády. Dospelí môžu zájsť do centrálnej časti aquaparku, kde sa nachádzajú väčšie tobogány a vodopády.

tobogany v hoteli mediterraneo bay

Viac informácií o Mediterraneo Bay & Resort*****

- viac ako 360 komfortne zariadených izieb
- hneď vedľa pláže s promenádou
- letecky z Bratislavy
- cena: od 706 eur/osoba

Rezervujte si vašu dovolenku ešte tento mesiac a vycestujte za najvýhodnejšie first minute ceny. Viac na firotour.sk.

mohlo by vás zaujímať

Čítať článok
14.2.2020
1884
Bez pasu to už nepôjde. Na čo myslieť, ak cestujete do Británie po Brexite?

Koncom januára Veľká Británia definitívne vystúpila z Európskej únie. Verejnosť sa preto oprávnene pýta, ako to ovplyvní cestovanie.

Čítať článok
3.1.2020
2061
Ružové pobrežie a vzácny národný park: Ostrov Komodo zaslúžene patrí k novým 7 divom sveta

Vedeli ste, že Indonézia pozostáva z vyše 17-tisíc ostrovov? Jedným z nich je aj Komodo, ktorý sa zaradil medzi nových 7 divov sveta.