Tangerine Beach Hotel
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel sa nachádza približne 40 km od mesta Colombo, priamo na rozľahlej pláži Kalutara. Vlaková zastávka v cca. 1,5 km ďaleko. Odtiaľ je dobré spojenie s Colombo.

Vybavenie: 179-izbový hotelový komplex ponúka svojim hosťom recepciu s otvoreným priestorom s recepciou, hlavnú reštauráciu s výhľadom na more a palmovú záhradu, kaviareň, reštauráciu Café Lotus à la carte a salónik a bar pri bazéne. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom, plávajúcim barom a slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a vankúše sú k dispozícii zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Štandardné izby v štýlovom štýle (asi 24 m²) majú kúpeľňu so sprchovacím kútom, klimatizáciu, stropný ventilátor, hudobný kanál, mini chladničku, trezor, káblovú TV, zariadenie na prípravu kávy/čaju, balkón alebo terasu orientovanú do záhrady.
Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more.
Dvojposteľová izba s výhľadom na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ktoré sa nachádzajú na dvoch poschodiach, so spálňou na hornom poschodí a obývacou časťou s prídavným televízorom v dolnom poschodí.
Izba Super Savings: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba.

Možnosť stravovania: HB/AI: Raňajky a večere formou bufetu alebo formou menu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu alebo výber z menu. Občerstvenie od cca. 10: 30-12: 30 a 15-17: 30, káva/koláč, národné nealkoholické a alkoholické nápoje cca. 10-23 hodín (okrem diétnych nápojov). 1 pohár domáceho vína na osobu s jedlom v cene. Exkluzívny prístup do klimatizovaného salónika "Pebbles" Lounge.
: Večerné možnosti zahŕňajú 15% zľavu na jedlo v reštauráciách Royal Palms Beach Hotel & Tangerine Beach. Vyžaduje sa predchádzajúca rezervácia.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Niekoľkokrát týždenne večerné zábavy s folklórnymi vystúpeniami a živou hudbou.

Šport zahrnuté: fitness centrum, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, squash, minigolf, tenis.

Šport za poplatok: biliard a osvetlený tenis.

Wellness: Wellness a Ayurveda procedúry v Tanegrine Wellness Centre & Spa (za poplatok).
Pri rezervácii vopred:
Ayurveda One Day mini balík:
2,5 hodiny relaxácie od hlavy až po špičku vrátane rôznych masáží, sauny a vírivky.
3-dňový balík proti stresu a krásu:
Zanechajte stres za sebou s týmto 3-dňovým balíkom vrátane rôznych masáží a kúpeľov. K dispozícii sú tiež rôzne balíčky krásy na tvár, ruku a nohu.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zdarma v izbách a verejných priestoroch.
Čas registrácie od cca. 1 hod.
Čas odchodu do cca. 12 hod

Poznámky: Na Srí Lanke sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti môže byť k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Poznámka 2:
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 90.

Sezóna Poznámka:
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky