Nilaveli Beach Hotel
* * * * *

konečná cena za os.: 1 512 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Nachádza sa priamo na dlhej, širokej piesočnatej pláže na východnom pobreží Srí Lanky. Prevod do medzinárodného letiska v Colombe je cca. 5,5 hodiny. Za príplatok, transfer ako domáci letu k dispozícii.

Vybavenie: V hoteli je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s medzinárodnými a miestnymi jedlami, plážový bar a lounge bar s pohodlným sedením. V upravenom vonkajšom areáli so vzrastlými stromami sa nachádza bazén, kde sú pre hostí pripravené ležadlá a vankúše.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Super úsporné izby: Super úsporné izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, sú však lacnejšie.
Double: Krajina typicky zariadené izby sú vybavené sprchou/WC, mini chladnička, čaj a kávovarom, klimatizáciou a telefónom.
Deluxe izby: Krajina typicky zariadené izby sú vybavené sprchou/WC, mini chladnička, čaj a kávovarom, klimatizáciu, TV so satelitným príjmom a DVD prehrávačom, telefónom a trezorom.

K dostaniu Jedlo: HB/FB: Raňajky a večere v hlavnej reštaurácii formou bufetu. S rezervovať plnú penziu aj bufetový obed.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zahrnuté športy: bedminton, volejbal a šach.

Športy za poplatok: Potápačské výlety, šnorchlovanie a výlety loďou vám hotel môže zabezpečiť na požiadanie.

Hotelové služby: Kontrola v čase od cca. 13:00
Čas odhlásenia približne do 11:00
Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli.

Hotelové kreditné karty: Visa, Master a American Express.

Oznámenie o vstupe: Vstup
Náklady na požadované testy PCR a povinné poistenie Covid-19 sú už zahrnuté v cene zájazdu.
Potvrdzovacie číslo, ktoré potrebujete pre žiadosť o vízum, dostanete zhruba 14 dní pred odletom.
Potom nám znova dajte svoje vízové ​​číslo. Ďalšie informácie nájdete tu:


Poznámky: ***** Dôležité informácie ***************************
Na základe aktuálnych oficiálnych rozhodnutí je možné zostať v hoteli iba prvých 14 dní. Ak však máte negatívny test na korónu, môžete zažiť a vychutnať si rozmanitosť Srí Lanky v rámci mnohých možností výletov (môžete si ich rezervovať telefonicky prostredníctvom miestneho sprievodcu). Na týchto exkurziách sa zúčastňujú iba hostia, ktorí tiež testovali negatívne na Coronu. Prehľad možností exkurzie nájdete tu:
Pri rezervácii transferu vnútroštátnym letom môže byť v závislosti od času príchodu / odchodu možné prenocovanie. Kódovanie a cenu za transfer vnútroštátnym letom nájdete na

Poznámka 2: V Sri Lanka, väčšina izieb je vybavený jedným alebo dvoma lôžkami queen size/kráľ. S obsadení 2 dospelými. 1 alebo 2 deti, môže sa stať, že celkovo iba 1 alebo 2 veľkými posteľami sú k dispozícii.

Oznámenie o sezóne:
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.9. - 15.9.2021
1 512,00 €
7.9. - 15.9.2021
1 507,00 €
8.9. - 16.9.2021
1 507,00 €
8.9. - 17.9.2021
1 512,00 €
10.9. - 18.9.2021
1 497,00 €