Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Lanka Supercorals
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel Lanka Super Koraly sa nachádza priamo na pláži. Čiastočne pobrežné koralové záhrady možno nájsť v mori. V stredu Hikkaduwa obchodov a zábavných podnikov v dochádzkové vzdialenosti. Medzinárodné letisko Colombo sa nachádza cca. 130 km.

Vybavenie: Komplex má 90 izieb rozložených na trojposchodovej budove. K vybaveniu patrí bazén s ležadlami a detský bazén, lobby priestor s recepciou, reštaurácia a snack bar pri bazéne. K dispozícii sú tiež konferenčné miestnosti.

Rezervovať si zariadenia:
Double: Funkčné izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, stropný ventilátor, klimatizácia, TV, telefón, minibar (za poplatok), káva/čaju a balkón alebo terasu. Výhľad na more za poplatok možnosť k dispozícii.

Možnosť stravovania: HB/AI: Raňajky formou bufetu, večera formou menu alebo formou bufetu. (v dôsledku využitia)

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky a obed v bufetovom štýle, večera formou bufetu alebo formou menu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v období cca. 11-23 hodiny, popoludňajšia káva, čaj a sušienky.

Oficiálne trieda: 2 Hviezdičky

Zábava: Živá hudba vo večerných hodinách.

Športové cene: plážový volejbal.

Wellness: za poplatok: masáž

Hotel servis: Wi-Fi v celom hoteli hoteli.
Čas registrácie od cca. 1 hod.
Čas odchodu do cca. 11 hodín

Poznámky: Na Srí Lanke sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Sezóna Poznámka:
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}