Club Palm Bay
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel sa nachádza na pokojnom mieste na krásnej prírodnej pláži. Priamo priľahlé je lagúna s tropickou vegetáciou, ktorá pozýva na výlety loďou. Na pláž sa dostanete cez hotelovú príjazdovú cestu (asi 100 metrov od recepcie). Letisko je cca. Vzdialenej 40 km.

Vybavenie: Priestranný, udržiavaný dovolenkový komplex sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých chát. Populárne stredisko má recepciu, butik, klenotník, obchod so suvenírmi. Bufetová reštaurácia, à-la-carte reštaurácia a bar ponúkajú kulinárske špeciality. Na súkromnej piesočnatej pláži ponúka plážový bar chladné občerstvenie. Uprostred kultivovanej záhradnej rastliny sa nachádza veľký sladkovodný bazén s barom pri bazéne. V cene sú zahrnuté plážové ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Deluxe: Izby sú atraktívne zariadené a majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou s WC, klimatizáciu, stropný ventilátor, satelitnú TV (Deutsche Welle), telefón, trezor a terasu.
Super izba: S rovnakým vybavením, menší kontingent za nižšiu cenu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Desiate a popoludňajší čaj/káva a koláč. Polnočné občerstvenie. Vybraná miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje od 10-23: 30 hod pri príslušných líšt. Víno sa podáva na sklá pre večeru.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 3,5

Zábava: ranné a večerné aktivity a hry. B. vodné pólo, vodný volejbal atď. Biliard a snooker.

Športové vybavenie: telocvičňa, volejbal, basketbal, kajak a pádlo člny, bedminton, stolný tenis, minigolf, šípky, tenis, požičovňa bicyklov.

Športy na starosti: tenis s reflektormi, squash.

Detský program: bazén a ihrisko pre deti.

Wellness: Ayurveda.

Hotelové služby: Wi-Fi vo verejných priestoroch zdarma.

Upozornenia: Vďaka rekonštrukcii vo verejných priestoroch hotel obdrží štyri turisticky priaznivé slnky.
**********
Bezbariérové ​​izby sú k dispozícii na vyžiadanie (dvojlôžková izba Deluxe)
**********
Pri večeri je formálne dress code.

Na Srí Lanke sa umývadlá alebo dokonca kúpele/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Poznámka 2:
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 88.

Referencie pre sezónu: Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky