AVANI Bentota Resort & Spa
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Tento krásny hotel sa nachádza priamo na nebeskej pláži Bentota. Do mesta Aluthgama s reštauráciami a obchodmi sa pešo dostanete za pár minút. Za hotelom sa nachádza aj železničná stanica. Medzinárodné letisko Colombo je vzdialené približne 100 kilometrov (asi 3,5 hodiny autom).

Vybavenie: Hotel má celkom 75 izieb, každá sa rozprestiera na 3 poschodiach, rovnako ako vstupná hala s recepciou a sedením. Kulinárske špeciality podáva bufetová reštaurácia, reštaurácia à la carte (Frangipani) a rôzne bary. Dva bazény so samostatnými detskými bazénmi a slnečná terasa vás pozývajú na relaxáciu vo vonkajšom komplexe. K dispozícii sú ležadlá a slnečníky.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojitý výhľad na more: Izby (cca 31 m²) majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, IP TV, DVD prehrávač, Wi-Fi (vrátane), trezor, minibar (za poplatok) , Príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a terasu alebo balkón s výhľadom na more.
Dvojlôžková izba Superior s výhľadom na more: Rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie (asi 38 m²) a s výhľadom na more.
Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby (83 m²) navyše s vaňou, šatňou, káblovou TV a kávovarom.

Rezervovateľné možnosti stravovania: B&B / HB / FB / AI: raňajky formou bufetu. Ak je rezervovaná polpenzia, je v cene aj večera. V prípade rezervácie plnej penzie sú k dispozícii aj obedy a večere. Bufet alebo menu (podľa obsadenosti).

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky formou bufetu. Obedy a večere formou bufetu alebo ako pevné menu v reštaurácii „Breeze“. Káva, čaj, pečivo a občerstvenie v „Chatters Bar“ popoludní od 16:00 do 18:00. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (nealkoholické nápoje, voda, pivo, destiláty, koktaily, domáce víno pri pohári) od 10:00 do 22:00 v príslušnom bare vč.
Zahrnuté tiež: večera raz týždenne v á la carte reštaurácii Frangipani. Pri pobyte na 5 nocí ďalších 50 minút kúpeľnej liečby na osobu a pobyt.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Príležitostná večerná zábava s predstaveniami a živou hudbou.

Šport v cene: fitnes miestnosť.

Športy za poplatok: vodné lyžovanie, surfovanie, potápanie, ďalšie športové ponuky v závislosti od dostupnosti a čiastočne za poplatok (biliard, šípky atď.), Miestni poskytovatelia ďalších dostupných aktivít.

Wellness: masáže a kozmetické ošetrenie v „AVANI-Spa“ za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo.
24 hodinová izbová služba za poplatok.
Čas registrácie okolo 15:00
Čas odhlásenia približne do 11:00

Poznámky: Na Srí Lanke môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez priestorového oddelenia.

Väčšina izieb na Srí Lanke má jednu alebo dve postele veľkosti queen / king. Pri obsadení 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi sa môže stať, že sú k dispozícii iba 1 alebo 2 veľké postele.

Oznámenie o sezóne:
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky