Lokality na Bali

Letovisko Seminyak: Dovolenka plná odpočinku

V letovisku sa nachádzajú exkluzívne hotely. Nájdete tu pokojnejšiu atmosféru, krásne pláže a romantický západ slnka. Je predovšetkým vyhľadávané dovolenkármi, ktorí oceňujú odpočinok a pokoj. Práve tu žije a pracuje mnoho Európanov a Američanov, ktorí podnikajú v oblasti módy, klenotov, remesiel a nábytku.

Letovisko Nusa Dua: Najkrajšie plážové letovisko

Nusa Dua je najkrajším plážovým letoviskom na Bali s mnohými luxusnými hotelmi postavenými pozdĺž krásnej bielej pláže. Táto oblasť je tiež populárna pre svoje pekné počasie, prší tu najmenej na Bali. Sú tu udržiavané záhrady a parky, najkvalitnejšie hotely a prepychové reštaurácie. Nusa Dua je tiež známa svojím veľkými možnosťami vodných športov.

Letovisko Kuta - Tuban: Rušná turistická oblasť

Kuta je jedno z najobľúbenejších a najrušnejších letovísk na juhu Bali. Nočný život, nákupy, trhy, reštaurácie, miestne obchodíky, dlhá pláž, to všetko je zárukou dovolenky podľa vašich prianí. Oblasť je tiež obľúbená medzi surfistami.Mohlo by vás zaujímať:
Dovolenka v Indonézii
Dovolenka na Bali
Letoviská v Indonézii

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov
Neviete sa rozhodnúť? Použite náš online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.